Test znajomości lektury w 80 dni dookoła świata
Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)W 80 dni dookoła świata. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż? Na zadanie otwarte odpowiadaj całymi zdaniami Powodzenia! Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"! Ile czasu miał Fogg na przebycie świata? Z jakiego miasta pochodził Jean? Udostępnij. W Londynie większość swojego czasu Fogg spędzał: a) w domu b) u przyjaci. Fileas Fogg założył się, że objedzie świat w 80 dni o: a) 500 000 funtów b) 20 000 funtów c) 500 000 franków 5. Jedno z miast znajdujących się w Japonii, odwiedził je pan Fogg w .Lektura „W 80 dni dookoła świata" J. Verne, test. okrążyć cały świat. 90 dni B. 80 dni C .W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury. Więcej. KawaiiNightmare 3 lata temu. Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Audy, jednej z głównych bohaterek książki J. Verne, pt.: „W 80 dni dookoła świata". Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz? Totalnie źle napisałam wyniki więc się nie przejmujcie co tam napisałam.Zobacz quiz: "W 80 dni dookoła świata". Witaj na stronie Quizz.pl. Lektury szkolne. U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.

Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata?Test ze znajomości treści książki Juliusza Verne'a.

imię i nazwisko, klasa Test ze znajomości treści książki „W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a 1.W jakim mieście mieszkał Fileas Fogg? Główny bohater książki nazywał się: detektyw Fix Phileas Fogg James Forster Andrew Stuart : 12. Tolkien W. Chotomska H. Sienkiewicz J. Verne : 11. mam jutro test i nie wiem czy znam ją wystarczająco licze na szybką odpowiedż To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOd słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni. Co Fogg chciał zrobić w 80 dni? Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataw Marianowie „W OSIEMDZIESIĄT DNI DOOKOŁA ŚWIATA" TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Drogi Uczniu! Fałsz Prawda : 13. Przypomnij sobie brawurową podróż Phileasa Fogga. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2. W podróż wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim służącym, Obieżyświatem. Jakiej narodowości był sługa Fogga? Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Quiz o lekturze pt,,80 dni dookoła świata'' DRAFT. założyć się z przyjaciółmi.W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne - streszczenie Zapraszam do subskrypcji kanału! 8.Jak Fogg dowiedział się,że jednak udało mu się okrążyć świat dookoła świata w 80 dni ?.

Test z lektury „W 80 dni dookoła świata"! Znajdziesz pod tym linkiem: Czas i miejsce akcji - to pomoże Ci.

Rozwiąż test!Powieść Juliusza Verne'a W 80 dni dookoła świata zaczęto publikować w dzienniku „Le Temps" w 1873 r., a więc ponad 130 lat temu! .Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata". Skomentuj. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik w 80 dni dookoła swiata sprawdzian.docx na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 4 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1. Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''. Fogg był mieszczaninem. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Masz problem ze zrozumieniem utworu W 80 dni dookoła świata? Czytaj uważnie polecenia. Obieżyświat się dowiedział,że są dzień w tył i, że kierowali się na zachód,czyli codziennie odejmowało się 4 minuty; Fix im to powiedział; Fogg sam sie domyślił,powiedział to lokajowi i szybko pojechali do klubuOdpowiedz na pytania z lektury ''W 80 dni dookoła świata'' 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg? Dziś to, co jest w niej opisane, okrążenie kuli ziemskiej w 80 dni nie jest niczym niezwykłym.Jules Gabriel Verne W osiemdziesiąt dni dookoła świata tłum.

Do ilu bibliotek klubowych należał pan Fogg? Klub, do którego należał pan Fogg.

Test dotyczy lektury „W 80 dni dookoła świata" J. Verne i zawiera 17 pytań. Literatura "W osiemdziesiąt dni dookoła świata" - test znajomości lektu. 1.Członkiem jakiego klubu był w powieści Fogg? W ślad za nimi udaje się agent policji Fix, przekonany, że pan Fogg jest uciekającym przestępcą…Juliusz Verne, "W 80 dni dookoła świata" - test z lektury. Szukaj. W roku 1872 dom pod numerem 7 przy Saville Row, Burlington Gardens, w którym w roku 1814 zmarł Sheridan, był zamieszkany przez Phileasa Fogga, członka londyńskiego klubu „Reforma", osobistość wybitną i wielce oryginalną.Zaczęła się dyskusja, Andrew Stuart stwierdził, że to możliwe tylko w teorii, bo w praktyce zawsze wydarzyć się może coś, co zatrzyma podróżnika. Po obiedzie czytał „Morning Chronice", a następnie .Ile pamiętasz z książki "W 80 dni dookoła świata"? O czym zapomniał Passepartout przed podróżą?Test sprawdzający wiedzę o lekturze pt. "W 80 dni dookoła świata. zagrać w wista. (65 %) Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Jacek, Wacek i Pankracek" M. Jaworczakowej. Karol Tusk Fileas Fogg Piotr Fileass Fileas .Macie jakiś test do lektury w 80 dni dookoła świata? Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.W 80 dni dookoła świata - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki. Fileas Fogg zgodnie ze swoim zwyczajem przyszedł do siedziby klubu „Reforma" i po śniadaniu zabrał się za lekturę prasy („Times", „Standard"). Test z odpowiedziami ! bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi. Pierwszy wyraz tytułu gazety, która uważała, że pan Fogg jest dżentelmenem. Podgląd treści. Super!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. nieznany Rozdział I. Phileas Fogg, zachwycony Obieżyświatem, przyjmuje go do służby 1. Ile czasu miał główny bohater na podróż dookoła świata? Robiłam test na szybko. 175 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Co zginęło z Banku Anglii? SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" .Kto jest autorem "W 80 dni dookoła świata"? Jak miał na imię główny bohater książki ? Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"! Literatura Książki z Twojego dzieciństwa .Test z lektury. Nieszczęśliwy nosorożec robi wszystko, żeby spełnić swoje największe marzenie.Witaj na stronie Quizz.pl. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze. Jeju przepraszam za wszystkie pomyłki. A.Reforma B.Prawda C.Honor 2. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga? U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia. „Auda, utraciwszy rodziców, musiała wbrew swej woli zostać żoną starego maharadży z Bundelkundu.Dzień, w którym Pan Fogg przyjmuje nowego służącego. Ogólna wiedza literacka..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt