Test chłopcy z placu broni odpowiedzi
Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.10. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Serwis zamknięty. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni. Kim był Nemeczek na Placu Broni? Sprawdź się! Powodzenia! dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając latarnię. O tchórzostwo chłopców z Placu Broni oskarżył ich Feri Acz. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni. Opublikowano:. „Chłopcy z Placu Broni" jest _____ O kim mowa ? Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego? Był silny, dzielny, miał czarne włosy, a jego czerwona koszula nadawała mu wojowniczy wygląd. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni. Odp.Czerwone Koszule 5.Kto był szefem Czerwonych Koszul?Test: Jedna z form broni podczas bitwy o Plac Broni były: a) pojemniki z wodą. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.

Kto został przewodniczącym Związku Chłopców z Placu Broni? Jaki plan walki o Plac Broni wymyślił Boka?.

Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury. Zablokuj Zgłoś .W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"! Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jak dobrze znasz lekturę pt. Chłopocy z placu broni? Odp.Gereb 2.Który z Chłopców umarł na końcu książki Odp.Nemeczek 3.Który z głównych bohaterów książki był najstarszy?Wymień Imię,nazwisko,wiek. Test wiedzy z zaklęć! a) Fałsz b) Prawda 2. Feri Acz kazał Pastorom wykąpać Nemeczka. 14 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz? Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) Gereb11. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni". Chłopcy z Placu Broni - Informacje. Powiem tyle : Miłej zabawy ! d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.

W głosowaniu na dowódcę „Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka.

Kto udał się do Ogrodu Botanicznego? c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. 15.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań? Zawiera nieodpowiednie treści? A - PorucznikaPlik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni. #molnar #lektury #chlobcyzplacubroni #lekturyszkolne. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ? Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .Katalog Anna Witkowska, 2016-02-12 Bełk Język polski, Konkursy Pytania konkursowe - "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara.Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ? [Wersja męska 1/2]Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.

Test dotyczący znajomości lektury Ferenca Molnara ,,Chłopcy z Placu Broni.

Kogo chłopcy z Placu Broni nazywali żartobliwie ,,staruszkiem .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA. gr 2 imię i nazwisko 1. d) Nemeczek.Chłopcy z Placu Broni • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docWitaj na stronie Quizz.pl. Jaki stosunek do Placu Broni mieli chłopcy? Co w ogrodzie botanicznym chciał zrobić Boka? .ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1. Dlaczego Bokę niepokoiło zachowanie Gereba? Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni. Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ? d) Nemeczek.1.Jak miał na imię chłopiec,który zdradził Chłopców z Placu Broni? Wyślij zgłoszenie GerebCzele. Zdrajcą został Gereb. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyTest dotyczący znajomości lektury Ferenca Molnara "Chłopcy z Placu Broni" wraz z kartą odpowiedzi. Wynik: 19/20. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ? 4.Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.

Podaj swoje imię:.

Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) ruinach zamku b) oranżerii c) łodzi d) stróżówce Rozwiązanie - Boka do obrońców Placu Broni skierował: .Witaj na stronie Quizz.pl. Rozwiąż test. c) Czele. Quiz w Poczekalni. Czy była to jednomyslna decyzja? Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Odp.Janosz Boka lat 14 4.Jak nazywali się Chłopcy z ogrodu botanicznego? Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Test sprawdzający znajomość lektury "Chłopcy z Placu Broni" Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury. Gatunek.Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Hobbit, czyli tam i z powrotem .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych. Test będzie łatwy , ale i także trudny. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ? 🎓 Na ile języków została przetłumaczona powieść " Chłopcy z Placu Broni" i na jakie języki? w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni. Chłopiec, który zdradził przyjaciół to Gereb. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę. c) Czele. K-popowy Tinder! w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Chłopcy z placu broni - test. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?.Komentarze

Brak komentarzy.