Sprawdzian z treści ania z zielonego wzgórza

sprawdzian z treści ania z zielonego wzgórza.pdf

Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley.si ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie. Po sukcesie „Ani z Zielonego Wzgórza", Montgomery napisała siedem kolejnych powieści o losach Ani ukazujących jej dorosłość i okres macierzyństwa. Pewnego dnia zdecydowali jednak, że potrzebna jest im jakaś pomoc.Witaj na stronie Quizz.pl. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego. sciaga.pl menu profil. Rozwiąż test!Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani imiona i nazwisko. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności. sąsiadką Cuthbertów. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ? Dorota 4 lata temu. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Ania z Zielonego Wzgórza zapoczątkowała płodną karierę pisarską Montgomery i była pierwszą z kilku kolejnych powieści koncentrujących się na losach młodych, odważnych kobiet. żoną pastora. Twoją lekturą szkolną jest ta książka? poleca 83 % 7130 głosów. ze wzrokiem. Podobne działy. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi.3.

W krótkim czasie swoją osobowością i .Ania z Zielonego Wzgórza w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze.

Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley? Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania. Gdyby mu zabrakło brukwi do siania i musiałby po ni ą jecha ć, niePlik ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • Data dodania: 14 lis 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie drukuj. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury. Ogólna wiedza literacka .Będziesz miał/a z niej sprawdzian? W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Książki z serii Ania z Zielonego Wzgórza.dlaczego jesteśmy w stanie kochać ludzi, którzy ani trochę na tę miłość nie zasługują, a innych, godnych naszej uwagi, mijamy bez słowa.GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu! całe popołudnie; pół godziny;"Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley? Rozpocznij test.

Miłego rozwiązywania!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.

Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz! Będziesz miał/a z niej sprawdzian? Życzę wam powodzenia! Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury. Ile czasu Ania rozmawiała z Gilbertem przed Zielonym Wzgórzem, kiedy się z nim pogodziła ? U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o ani z zielonego wzgórza .Wypełniając test wiedzy, ani z zielonego wzgórza. Kim była Małgorzata Linde? N a j To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1. Ania z Zielonego Wzgórza. Język polski. 9026 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Obrazy. Dowiesz się, jaka była Ania.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley. Na podstawie tego co robią i mówią bohaterowie, możemy określić ich cechy. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Karty pracy, kartkówki, sprawdziany / Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.

Przecie Ŝ nigdy o tej porze roku nie je ździ do miasta i nigdy nie udaje si ę z wizyt ą, i to jeszcze w.

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza". Lektury szkolne. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaAnia z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl. (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi. Żadne z nich nie miało dzieci i przez wiele lat starali się sami prowadzić gospodarstwo. .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--Ania z Zielonego Wzgórza - test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docz sercem. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"! Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce. Została zachowana oryginalna pisownia autora. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz! 2.Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ? ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki. Ściągnij załącznik:ania z zielonego wzgórza dokładnie takie są pytania na sprawdzianie ze znajomości lekturyAnia z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Matthew i Marilla Cuthbert decydują się zaadoptować chłopca, by pomagał w pracy przy farmie zwanej Zielonym Wzgórzem. Szukaj. Skomentuj. Na Zielonym Wzgórzu żyło starsze rodzeństwo: Maryla i Mateusz. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury. Treść. z kręgosłupem. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom. Wideo. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. ponieważ zakochała się w Gilbercie. Połącz cytaty* z bohaterami powieści. sprzedawczynią w sklepie pana Blaira..Komentarze

Brak komentarzy.