Lalka test ze znajomości lektury online
Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania. Czy dobrze znasz fabułę tej gorzkiej w wymowie, wciąż nadspodziewanie pod pewnymi względami aktualnej powieści? Klasa 5 Klasa 6 Polski. Bolesław Prus, "Lalka" - czy znasz dzieje Wokulskiego na tyle, by odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze pytania? „Makbet", „Kamienie na Szaniec" czy „Romeo i Julia" to tylko kilka przykładów lektur dostępnych na naszym portalu. Inne tryby testu. 4.Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III. Biografie (310. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury. test na inteligencje quiz quiz o polskim kinie test wiedzy ogólnej suite english skala test ze zmierzchu crarlisle dragon ball .lektura Bolesława Prusa pytatania. Lalka z przymusu III #21. Więcej. PDF Materiały do wydruku.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź. Zajął się jednak handlem, którego nienawidził. Bolesław Prus Lalka Tom I. z pozostałą zaś resztą zerwał sam pan Tomasz i ograniczył swoje znajomości wyłącznie do stosunków z familią. Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu. Z kim hrabina Karolowa chciała wyswatać Izabelę Łęcką? Strona: Test, Pan Tadeusz - test znajomości lektury. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

Lektury 5 lat temu.

Gdzie i kiedy toczy się akcja utworu? Z kim ożenił się Stanisław Wokulski? Skrzynia mędrców to: a) karton ze słodyczami b .Kłamczucha - test ze znajomości lektury. Witam Proszę o pomoc potrzebuje odpowiedzi na te pytania z góry dziękuje "Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian ze znajomości lektury GRUPA 1 1. !Test Lalka składa się z 32 pytań. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Władca wtrąca go do więzienia wraz ze zwierzętami. siatkówka test z siedmiu .Katarynka - test wiedzy. Polub. Mam teraz okazję sprawdzić,wjakim stopniu stałeś się znawcą tej, jednej z najwybitniejszych powieści polskiego realizmu. Osadź. Kogo z rodziny Wokulskiego znała prezesowa Zasławska? Rozpocznij test. Czas akcji Lalki B. Prusa obejmuje lata: 1848 ? Podobne ćwiczenia ze społeczności. Testy \ Lektury szkolne \ Lalka - Bolesław Prus; Lalka - Bolesław Prus, test z lektury Test ze znajomości lektury Lalka Bolesława Prusa.TEST Z LEKTURY: Lalka. Sprawdź ile pamiętasz z Lalki rozwiązując nasz test online.Quiz Lektury to doskonała metoda nauki i weryfikacji swojej wiedzy poprzez zabawę. Dział: Lektury szkolne. Sprawdź swoją wiedzę. Lalka - Lektury - Język polski, liceum dla Klasa II Liceum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Język polski, Sprawdziany i testy "Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian ze znajomości lektury "Lalka" Bolesława Prusa - sprawdzian ze znajomości lektury GRUPA 1 1.

Pytania te pozwalają sprawdzić wiedzę i zrozumienie tekstu po przeczytaniu lektury, co znacząco pomaga w.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem. Literatura "Pan Tadeusz" - test znajomości lektury. Kogo z rodziny Wokulskiego znała prezesowa Zasławska?Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: test - Lalka. Edytuj elementy. Lalka z przymusu .Lektury Lalka / Lalka. Po powrocie w 1870 roku ożenił się ze "starą babą" jak mawiał Rzecki, Minclową, i przejął jej sklep gdy ta po czterech latach umarła. Akcja Lalki rozgrywa się w: Warszawie Warszawie i ParyżuLalka to najsłynniejsza powieść Bolesława Prusa, pierwotnie ukazywała się na łamach „Kuriera Codziennego", po raz pierwszy została wydana w 1890 roku. Głównym bohaterem powieści jest Stanisław Wokulski, bogaty warszawski kupiec, filantrop, nieszczęśliwie zakochany w arystokratce, Izabeli Łęckiej.Test z lektury "Lalka" - poziom trudny. Lecz gdy i tu zauważył zniżenie się uczuciowej temperatury, .» Strona główna » Język polski » Pozytywizm » Lalka. 177 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Pytanie 1 /10. test z "Lalki" Sprawdź jak dobrze znasz dzieło Prusa! Bolesław Prus, "Lalka" - test z lektury. Lalka Tom I Rozdział I, Rozdział VIIITuż przy brzegu sztorm przewraca statek, a doktor wraz ze swoją świtą trafia na wyspę Jollinginka, gdzie zostaje uwięziony przez murzyńskiego króla.

Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary .Wolne Lektury są za darmo i bez.

Niektóre z nich mogą trafić Ci się na sprawdzianie z "Lalki".świetny filmy skandal anatomia test z filmu polski test z władcy pierścieni biologia ekologia owe polak kierowca real madrit moc pazura test z matematyki fc barcelona virgin lotnictwo test o sporcie kora test z krzyżaków. test z historii świata zaćmienie test o serialu zagraniczn marta-zmudatrzebiatowska. Z kim ożenił się Stanisław Wokulski? Udostępnij Udostępnij wg Otaratajcio. W czasie rozwi ązywania testu nie spiesz się; zanim .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LALKI.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012. Połącz zwierzątko z jego właścicielem. test > Lalka. lalka 8. Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara. Rozpocznij test. Znajdziesz tu szczegółowe pytania z "Lalki" B. Prusa. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lalka - pytania szczegółowe do lektury i z lektury. "Lalka" - test znajomości lektury. Udostępnij. Test wiedzy online .Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa. Literatura Test z lektury "Pan Tadeusz" - poziom trudny Literatura ."Lalka" - test znajomości lektury.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Chciał poświęcić się nauce, na którą miał dużo czasu.

Sprawdź, czy dobrze znasz książki z podstawówki, gimnazjum i liceum. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test Ludzie bezdomni Test Świętoszek Test Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego Test Tango Sławomir Mrożek Test Teatr gracki Test Król Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Małgorzata M. Bułhakow Test Cierpienia młodego Wertera J.W. Goethe Test Kordian Juliusz SłowackiLalka - test wiedzy. Zobacz podobne quizy: #lalka #lalka-lektura #lektury. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto. Przerwij test. Z kim hrabina Karolowa chciała wyswatać Izabelę Łęcką? Audiobook do lektury opium w rosole 2020-04-22 15:50:48; Wyobraź sobie, ze jesteś Marcinem i piszesz list do młodszych kolegów w gimnazjum, w którym przestrzegasz ich przed metodami, jakie stosują wobec nich rusyfikatorzy.0. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko. w 1878/9 w Warszawie w 1900 w Warszawie w 1879 w Krakowie w 1878 we Lwowie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko quizy Lektury, dzięki którym sprawdzisz, w jakim .Test sprawdzający znajomość "Lalki" Bolesława Prusa Drogi uczniu, przeczytałeś już "Lalkę"B.Prusa,wziąłeś też udział w jej analizie i interpretacji. Skomentuj. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania. Motyw. Nie chodzisz już do szkoły? Tylko dzięki podstępowi Polinezji lekarzowi udaje się uciec.Analizując i interpretując podany fragment Lalki Bolesława Prusa, wyjaśnij, co marzenie senne mówi o bohaterce powieści i jej stosunku do ważnych w jej życiu osób - ojca i Wokulskiego. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Wybierz test z rozdziału Lalka lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Liceum. Podobne działy .Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza. Wskaż ulubione powiedzonko dziadziusia: a) tak, o tak, ho.ho. b) ho, ho, tak, tak. c) oj tak, oj tak.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt