Sprawdzian ze znajomości treści lektury szatan z siódmej klasy
Najpierw harcerze,. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"! Stado mustangów na prerii nie r Ŝy tak rado śnie na widok wody, jak umiała r Ŝeć rozgło śnym śmiechem klasa siódma. Około trzydziestu dryblasów umiało wyprz ąść pogod ę z najczarniejszych dni. Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"! pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Szatan z siódmej klasy - streszczenie szczegółowe, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury. Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--Regulamin i Politka prywatności;Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Opowiadania 8 Szukaj Dodaj Zaloguj. Widget. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny. Autorem lektury jest: • Konrad Makowiecki • Kornel Makuszy ński • Kornel Ujejski • Konstanty Gałczy ński. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"? Pilne. Co Mikołajek chce robić w przyszłości?Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011test pt. Szatan z siódmej klasy. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1. Podobne działy. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania .Dokładny opis wszystkich postaci z lektury Szatan z siódmej klasy oraz Szatan z siódmej klasy - Krótkie ale szczegółowe streszczenie! Galeria główna szkoły; Szkolne wydarzenia;. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

Malarz - jeden ze złoczyńców, którzy chcieli .Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury.

Tagi dla tego testu: test Hapycytaty z książki "Szatan z siódmej klasy". Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy". Szatan z 7 klasy. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni. Po co Adam ze Staszkiem, uciekając do obozu harcerskiego .Jeden ze złodziei, podającym się za malarza 8. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury. Rozpocznij test. gdzie znajduje się to miejsce ze zdjęcia zrobionego .Lektury. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży? Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Profesor G ąsowski uczył: • fizyki • matematykiSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę. Sklejał z przedziwną zręcznością niedopowiedziane słowo, ułamki zdarzeń, okruchy i szczątki i umiał skleić z tego znikomego materiału prawdopodobną .Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K.: Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K.

Makuszyńskiego Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka).

Zabawne Jaką klasą w Tf2 jesteś? Społeczność. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu. Szatan z siódmej klasy - Test .Odpowiedz na pytania. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki. Stał ze skruszoną miną, a profesor z trudem mógł uwierzyć, że jego tajemnica, strzeżona przez niemal czterdzieści lat nauczania .Geneza utworu i gatunek. z jakij stron morzna poboerac filmy erotyczne z darm nebula nbox chomikuj Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo. START; Wieści z MEN i KO; Nasza galeria. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz. Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat. Zanim napisany został „Szatan z siódmej klasy" powstała inna powieść, która wykazywała pewne podobieństwo jeśli chodzi o poszczególne elementy fabuły do „Szatana z siódmej klasy".

.SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury Wykorzystujemy pliki cookies i podobne.

Ze spokojną, cierpliwą namiętnością obserwował wszystko i wszystkich. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"! Mam nadzieje że opinie będą dobre. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2. Publikacje nauczycieli Bożena Marian Test diagramowy do książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" Praca opublikowana w Internetowym Serwisie Oświatowym Awans.netTest z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyTest sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY. a.dzieli się z nimi łupem b.zakopuje fałszywy skarb c.oddaje im wszystko ze strachu 19.Skarb ukryty był: .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI. Szukaj. Agata_Froncz 2 lata temu. Bardzo pyskata była ta społeczno ść, bujna, rozbrykana i ponad ludzk ą miar ę wesoła. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.Szatan z siódmej klasy. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Witaj na stronie Quizz.pl. Szatan z siódmej klasy - opracowanie, problematyka, bohaterowie. Główny bohater lektury to: • Adam Ciszewski • Adam Bukowski • Adam Cisowski • Adam Sosnowski 3. Jest to test do książki szatan z sódmej klasy. Serwis zamknięty. Kto należy do rodziny Mikołajka? Nie tylko patrzył bystrze, lecz i widział bystrze. FunTest.pl. Szatan z siódmej klasy - test. Test składa się z 17 pytań.ni źli klasa siódma w czasie pokoju. Powiedział, ze " nie" .Życzymy miłej lektury. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt