Sprawdzian akademia pana kleksa
Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.akademia pana kleksa banał 10/10. Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań? Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa. dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim. 4.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Opowiedz, o czym jest przeczytany fragment. 17 pytań. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej? Rozwiąż test!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Akademia pana Kleksa - test z lektury.

Na trzecim pi´trze przechowywane sà tajemnicze i nikomu nie znane sekrety pana Kleksa.

doggyster 2 lata temu. Przy jakiej ulicy znajdowała się Akademia Pana Kleksa? Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury. dodany: 2016-12-11 20:01:16, przez: MikiMaja. Opublikowano:. PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance. Bardzo polecam! Serwis zamknięty. Wywiad ze .Przeczytaj tekst „Nauka w Akademii Pana Kleksa" Jana Brzechwy (fragment powieści „Akademia Pana Kleksa"). Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury. Skomentuj. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )? W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Ile lat ma Adaś Niezgódka? Kto mógł uczyć się w Akademii ? Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana.

[.] Akademia mieÊci si´ w samym koƒcu ulicy Czekoladowej i zajmuje du˝y trzypi´trowy gmach, zbudowany z kolorowych cegie∏ek. Nikt nie ma prawa tam wchodziç, a gdyby nawet komuÊ zachcia∏o si´ wejÊç, nieList do pana Kleksa. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego. Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się! Jak miał na imię Pan Kleks ? Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć. W jakim stroju na codzień chodził Pan Kleks? Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej. Uzasadnij swoją opinię.> Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv SP" Czy Pinokio i Pan Kleks toAkademia Pana Kleksa; Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt.

"Akademia Pana Kleksa".

Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A. Mój najpiękniejszy sen - opowiadanie twórcze. Czy podoba Ci się „Akademia pana Kleksa" ? Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury. Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. "Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury. Przeczytany przeze mnie fragment powieści opowiada o nauce w szkole zwanej Akademią Pana Kleksa. jest napis nakóturym piętrze pan kleks przehowuje sekrety nacisnełam 3 a on mi rze zle.Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę. Quiz w Poczekalni. PRAWDA FAŁSZ 5. Nie będzie łatwo, ostrzegamy! Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. Szukaj. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.jestem w Akademii pana Kleksa. super mama 10/10 he he mówią mi że dostałam bym ocene siedem śmieszne. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej .Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów. Przekonaj się sam! Za otwieranie i zamykanie bramy do .AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa. WidgetAKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.doca) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Udostępnij. Pan Kleks miał na imię Ambroży..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt