Pytania do kartkówki z akademii pana kleksa
Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa; To ostatnia część przygód Pana Kleksa;Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Udostępnij. PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jak dobrze znasz książkę „Akademia Pana Kleksa"? Serwis zamknięty. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa? Ich imiona zaczynały się na literę A. Czasem trzeba dokupić tylko. Skomentuj. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa? Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce. Kliknij, żeby przejść do testu .Kiedy opowiedział kolegom o swojej przygodzie, wszyscy zazdrościli mu, że poznał słynnego bajkopisarza. 5 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Piosenki z Akademii Pana Kleksa.

który uczy się w akademii.W swojej akademii Profesor przyjmuje jedynie chłopców których imiona zaczynają.

j.polskiego ani matematyki ale np. kleksografi.Jeśli nie chcesz wymyślać samodzielnie gier, możesz skorzystać z gotowców wydawnictwa GWO. Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.- sprawdza swoją wiedzę dotyczącą lektury poprzez wykonanie poleceń (przędzenie liter, geografia, „Oko w oko z profesorem - pan Kleks zadaje pytania"), - mobilizuje się do aktywności poznawczej i twórczej, - wybiera ciekawy epizod z życia mieszkańców Akademii i pokazuje klasie lub rysuje na tablicy (kalambury, scenki .Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury. Zainspirowani jego interesującymi przepisami kulinarnymi stworzyliśmy klasową książkę kucharską z naszymi autorskimi przepisami i przepisami pana Kleksa.Akademia pana Kleksa - książka dla dzieci napisana przez Jana Brzechwę i wydana w 1946 roku. Głównym bohaterem tej książki jest Adam Niezgódka. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012. Materiały powiązane z testem: Test: Ania z Zielonego Wzgórza.

Przygotuj się do sprawdzianu i kartkówki z lektury.Pytania co do Akademii Pana Kleksa.

PRAWDA FAŁSZ 5. Sprawdzian w .Jeżeli tak jak my oglądaliście w dzieciństwie "Akademię Pana Kleksa", to sprawdźcie, ile pamiętacie z filmu. który ma swoją akademie. Jak wyglądałoby Twoje życie w serialu?Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa". a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy Czekoladowej c) na skrzyżowaniu ulic Śmiesznej i Smacznej d) na ulicy Wiosennej 3. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni. Wtedy rozległo się znajome szczekanie i w okienku ukazał się Reks, który otworzył bramę i wpuścił chłopca do niezwykłego miasta.Wszystkie budynki miały kształt psich bud, a po ulicach spacerowały psy najrozmaitszych ras.Przepisy pana Kleksa i IVa Na lekcjach języka polskiego omawiamy obecnie bardzo ciekawą lekturę jaką jest " Akademia pana Kleksa". Zapraszamy do rozwiązania testu wiedzy. - Głosowanie! Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się! Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.

Wydawnictwo ma bogatą ofertę, najnowsza to "Pan Tadeusz".

PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego. Co znajdowało się na trzecim piętrze Akademii?Pewnego dnia szpak Mateusz przyleciał do niego i przekazał mu zaproszenie do Ambrożego Kleksa który zaprasza go do bajki Akademia Pana Kleksa. Cancel Unsubscribe.Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Ja mam sześć różnych, kupionych, gdy pracowałam w gimnazjum. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy CzekoladowejAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci. doggyster 2 lata temu. Zawiera nieodpowiednie treści? Udostępnij. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa? Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14. Wyślij zgłoszenie AnetaSun. AnetaSun 4 lata temu. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera„Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )? Bardzo polecam! Pytania z serii „Czy podczas kwarantanny…?" Wraz z Adamem akademia liczyła 24 uczniów.Akademia pana Kleksa - test z lektury.

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.

8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.pytanie 1 z 10. NA TAPCZANIE SIEDZI LEŃ HD - PIOSENKI AKADEMIA PANA KLEKSA Z miłości do bajek. Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.Poranek z Rynkami - Maksymilian Bączkowski I 14.04.2020 Odcinek 330 Comparic24tv 359 watching Live now Akademia pana Kleksa- Inwazja wilków - Duration: 5:13.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Opis przygody Adasia w psim raju, Zagwizdał radośnie tak, jak gwizdał na swojego mopsa, Reksa. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka .Akademia Pana Kleksa opowiada o Ambrożym Kleksie. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?Streszczenie krótkie. Loading. Unsubscribe from Z miłości do bajek? Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego, rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma czterema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A. Ile lat ma Adam Niezgódka? Później jeszcze wiele razy chodził do różnych bajek na prośbę pana Kleksa, przynosząc z nich różne przedmioty. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. 17 pytań. • Inni uczniowie pana Kleksa - przyjaciele Adama (było ich 23). Ile lat ma Adam Niezgódka? W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy. Muszę dokupić sobie do podstawówki "W pustyni i w puszczy" oraz "Akademię Pana Kleksa". Skomentuj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt