Test z niemieckiego liczby do 100
thx Za dodanie bo ucze sie do testu mojego 1 w klasie 4 z niemca xDD. 1455.Quiz - Liczby po niemiecku. Liczebniki niemieckie powyżej liczby 12 czytamy od tyłu. Cyfry, liczby - a więc liczebniki to w porównaniu do poprzednich ćwiczeń sprawa dość prosta, ale i tu mogą pojawić się pewne niespodzianki i problemy. Czy umiesz policzyć do dziesięciu po niemiecku? Sprawdź najlepsze oferty dnia na Ceneo.pl!Enigmatka • 11 miesięcy temu • #liczby #nauka #niemiecki #przetrwanie #test. Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia, zastosowań jest wiele, w sklepie, w pracy itp. Jest to ważny element, dlatego poniżej znajdziesz pisownię oraz tłumaczenie na język polski - liczebniki po niemiecku .1- eins 2- zwei 3- drei 4- vier 5- fnf 6- sechs 7- sieben 8- acht 9- neun 10- zehn 11- elf 12- zwlf 13- dreizehn 14- vierzehn 15- fnfzehn 16- sechzehn 17- siebzehn 18- achtzehn 19- neunzehn 20- zwanzig 21- einundzwanzig 22- zweiundzwanzig 23- dreiundzwanzig 24- vierundzwanzig 25- fnfundzwanzig 26- sechsundzwanzig 27- siebundzwanzig 28 .Nauka języka niemieckiego dla początkujących. 13- to 3, a później 10 (drei_zehn) 13. Liczby - Zahlen - Test pisowni. Średnia 14/16. Aelynea • 2 lata temu • #niemiecki #przybory #szkola #zgadywanka .Wylosuj określoną liczbę pytań. Znajomość liczb w języku niemieckim jest niezbędną podstawą zrozumienia kwantytatywnych określeń w języku niemi.Czy możecie napisać mi po niemiecku liczby od 100 do 1000 ? Wybierz konkretne pytania Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań rodzina po niemiecku :)- liczby w języku niemieckim piszemy.

tagi: liczby po niemiecku od 0 do 100, liczby po niemiecku, liczyć po niemiecku, jak liczyć po niemiecku,.

Napisz podane liczby cyframi: 0%. Test z niemieckiego, poziom podstawowy - Gazeta.pl; Liczby po niemiecku. Pytanie. ß ö ä ü. Banalny test z języka niemieckiego! Liczby po niemiecku i ich wymowa drukuj. Test z niemieckiego, poziom podstawowy quizy gazeta.pl. Liczby od 0 do 10. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli początkującym adeptom języka niemieckiego poznać zasady .Liczby od 20 do 99. Pozdrawiam :) Znajdziecie mnie n.Test sprawdzający twoją wiedzę z liczb języka niemieckiego. .Która z podanych liczb to liczba szesnaście? Liczby dziesiętne od 20 do 90 (oprócz 30) powstają poprzez dodanie do liczby końcówki:-zehn-zig-ßig: 6. Mój brat ma takie zadanie. Liczby po niemiecku. Połączenie dziesiątek i jednostek powstaje poprzez połączenie ich .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy. 26.11.2011 (10:14) thx Za dodanie bo ucze sie do testu mojego 1 w klasie 4 z niemca xDD doładuj komentarze. Zobacz również: Niemiecki - Liczby do 12 - Słówka i ćwiczenia; Niemiecki dla .J. niemiecki dla dzieci - Liczby do 100. Liczby od 100 do 1000 po niemiecku. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW tym filmie przedstawię Wam niemieckie Liczby ( 1- 100), w którym możecie usłyszeć ich wymowę oraz zobaczyć zasady pisowni.

Możecie je napisać ? Liczebniki dziesiętne tworzymy poprzez dodanie do cyfry końcówki „-zig" (małym.

W poniższej tabeli zaznaczone zostały miejsca, w których liczebnik powstał w sposób nieregularny:Liczby po niemiecku. Test z niemieckiego, poziom podstawowy 1 / 16 Jeden po niemiecku to: Eins. Liczebników głównych używamy w następujących przypadkach: do określania liczby, gdzie rzeczownik stoi bez rodzajnika, do podawania czasu zegarowego ,do podawania roku w datach. Gorsety. Poszukaj jej z Ceneo.pl. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyLiczby po niemiecku to bez wątpienia jedno z podstawowych zagadnień, które trzeba się opanować podczas nauki języka niemieckiego. Opinie naszych użytkowników. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI. Liczba dwadzieścia w języku niemieckim to liczba: zwanzig zweizig zweizehn: 7. Tak samo liczebniki powyżej 20. Napisz słownie liczby od 1000 do 100 000: 0%. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik. Znając formę pisemną liczby, wiesz w jaki sposób te liczby wymawiać i jesteś w stanie je zrozumieć po niemiecku.Cyfry w języku niemieckim. Napisz słownie liczby od 10 do 1000: 0%.

Czy dasz radę nazwać przybory szkolne? Stanowią one podstawowe cyfry, z których tworzymy pozostałe,.

Liczby z j. niemieckiego Brak opisu testu Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćLiczby od 0 do 100 po niemiecku wraz z wymową ? Co noszą gwiazdy? Numery od 1 do 100 są podawane jako cyfry lub liczby i muszą być zapisywane słownie po niemiecku. Typ pracy.Niemieckie numery od 1 do 100. 21 czytamy dosłownie 1 i 20 (ein_und_zwanzig).Język niemiecki. 0 - null 1 - eins 2 - zweiSłużą one nie tylko do liczenia, lecz również podawania godziny, daty lub ceny, dlatego też warto je opanować. Poniżej dowiecie się, jak prawidłowo zapisywać i wymawiać liczby po rosyjsku od 1 do 100, 1000 i dalej. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.Liczebniki - ćwiczenia online z niemieckiego. Opublikowano 6th February 2014, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .Liczebniki 1-100 - test 16 lutego 2016 24 lutego 2017 Admin 0. czasy czytanie daty dni tygodnia flashcards going to Halloween have got interpunkcja Irlandia kolory konstrukcja konstrukcja wish liczba mnoga liczebniki list nieformalny matura must nazwy miesięcy opis obrazka Past Continuous .Filmy do nauki niemieckiego. Jak to jest po niemiecku? - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLiczebniki niemieckie. Ceneo.pl! Liczebniki główne. Znajomość liczb po niemiecku przydaje się na co dzień, np. przy podawaniu wieku, ceny, ułamków, procentów lub liczby sztuk.Widząc w statystykach, że często szukacie listy liczebników od 0 do 100 w języku niemieckim, postanowiłem taką listę przygotować, mimo że na blogu jest już wpis o liczebnikach.Tamto wytłumaczenie jest moim zdaniem jasno sformułowane, jednak dla pewności warto jest mieć nie tylko teoretyczne wytłumaczenie, ale także dokładną listę słów.Do kluczowych umiejętności w języku niemieckim zaliczamy posługiwanie się liczebnikami, liczbami. 2 / 16 Pięć po niemiecku to: Vier. Liczby od 20 do 99 po niemiecku tworzymy poprzez połączenie cyfry z liczebnikiem dziesiętnym za pomocą spójnika „und" (np Einundzwanzig). Sprawdź w ćwiczeniach swoją znajomość niemieckich liczebników..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt