Akademia pana kleksa sprawdzian
doggyster 2 lata temu. Siedziba tej niespotykanej szkoły mieści się w gmachu przy ulicy Czekoladowej. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Wyślij zgłoszenie. Przekonaj się sam! Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Najpierw przeczytaj tekst, a następnie przystąp do udzielania odpowiedzi. 8 .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Nie mieli możliwości spotkania profesora, jednak otrzymali od niego listy ze wskazówkami dotyczącymi pracy w jego szkole. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Akademia pana Kleksa - test z lektury. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Skomentuj.

Powodzenia .Między nami graczami Akademia pana Kleksa, GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, Marcin.

Pracuj spokojnie i wytrwale. Szukaj. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.

Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Bardzo polecam! Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią.

Poszczególne pytania oparte są o przytoczone poniżej fragmenty książki. Quiz w Poczekalni. PRAWDA FAŁSZ • Mateusz został kupiony przez pana Kleksa na targu w Salamance. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale. Bajki dla dzieci - Polish Fairy Tales for Kids 420,731 viewsa) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Tylko jedna jest poprawna. Inni nie są przyjmowani.Akademia pana Kleksa i Chłopcy z Placu Broni, W pustyni i w puszczy, Opowieści z Narnii, Tomek w krainie kangurów, Pinokio, Tajemniczy ogród, Charlie i fabryka czekolady, Hobbit, Mały Książę, Zemsta, Dywizjon 303, Romeo i Julia, Stowarzyszenie umarłych poetów, Krzyżacy, Pan Tadeusz.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków - Film - Bajki | Bajka i kreskówka na Dobranoc | Opowidania - Duration: 1:01:42. Zawiera nieodpowiednie treści? Pobiera tu w niej naukę, a także mieszka dwudziestu czterech chłopców, gdzie których imiona rozpoczynają się od litery „A".

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.

PRAWDA FAŁSZ • Filip był serdecznym przyjacielem pana Ambrożego. Autorem książki jest Jan Brzechwa. // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .Adaś Niezgódka ma teraz dwanaście lat i uczy się w Akademii Pana Kleksa. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15. PRAWDA FAŁSZ 5. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Akademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: otó zakoczenie utworu to zwy-cistwo zej, bezdusznej lalki i nie tylko koniec Akademii, ale te uczynienie z niej tylko opowieci, w któr uwierzyo za suchane i zaczytane dziecko. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie. Pan Kleks zbiera ciekawe przepisy do swojej książki kucharskiej.Uczniowie klasy 4b na czas omawiania lektury stali się uczniami Akademii pana Kleksa. Serwis zamknięty. O ile kuchnia pana Kleksa, sposób prowadzenia lekcji i wiele innych wtków to wspa-Akademia Pana Kleksa (1984) - polsko-radziecki film fabularny w reżyserii Krzysztofa Gradowskiego, będący adaptacją książki Jana Brzechwy o tym samym tytule.- Proszę, tu Akademia pana Kleksa. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14. Kliknij i odpowiedz.• Do Akademii mogli należeć wyłącznie chłopcy o imionach na literę A. Mamy ponad 160.000 użytkowników. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie Pinterest. "Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. Etykiety: Akademia Pana Kleksa, Klasa IV, Lektura, Przedstawienie postaci, Streszczenie, Ubiór, Wygląd.„Akademia pana Kleksa" Instrukcja: Przed Tobą test, który w całości związany jest z omówioną na lekcjach lekturą. Udostępnij. Zajęcia w Akademii zostały rozplanowane na sześć godzin dydaktycznych w blokach dwugodzinnych.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci. Przekonaj się sam! - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWybrana kategoria: Szkoła podstawowa: Lektury 1 | 2 |Znasz odpowiedź na zadanie: Zadania dotyczace lektury "Akademia pana Kleksa"? Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .AKADEMIA PANA KLEKSA - NOTATKI Z LEKTURY o sierpnia 20, 2017..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt