Niemieckie laboratorium testy na zwierzętach
To efekt śledztwa wszczętego po publikacji szokującego nagrania, na którym widać w jakich warunkach przetrzymywane są zwierzęta i w jaki sposób je wykorzystywano.Barbarzyńskie testy na zwierzętach w niemieckich laboratoriach medycznych. W laboratorium rocznie przeprowadza się testy na 12 tys. zwierząt /8 Krwawiły, wyrywały się .Okrutne testy na zwierzętach w niemieckim laboratorium. Wideo ujawnia warunki, w jakich przeprowadzane są eksperymenty. Ludzie wyszli na ulice, domagając się zamknięcia laboratorium. Chore zwierzęta trzymane były w skandalicznych warunkach. Na kolejnym - rząd takich wsporników, z uwięzionymi w nienaturalnej, wyprostowanej pozycji w nich makakami, część z łapami przyklejonymi do belek.Tajny pracownik obu organizacji sfilmował warunki w Laboratorium Farmakologii i Toksykologii LPT. "To laboratorium działa, jestem tuż przed nim i słyszę kwilenie psów" Nagranie z niemieckiego Laboratorium Farmakologii i Toksykologii spod .Aktywiści na rzecz praw zwierząt wzywają do zamknięcia niemieckiego laboratorium, gdzie prowadzone są testy na zwierzętach. Kierownictwo LPT podało jedynie ogólnie, w że w laboratorium prowadzone są badania dla różnych firm farmaceutycznych w związku z dopuszczeniem leków do obrotu .Drastyczne sceny w niemieckim laboratorium. Pod wpływem nagłośnienia sprawy i licznych protestów organizacje .Okrutne eksperymenty na zwierzętach w niemieckim laboratorium @ RadioZET biznes.radiozet.pl # niemcy # zwierzeta # zwierzaczki # ciekawostki # europa # nauka Niemieccy aktywiści przeprowadzili śledztwo w jednym z laboratoriów, w którym przeprowadzane są testy na zwierzętach.Niemiecka placówka w Neu Wulmstorf pod Hamburgiem zyskała rozgłos na cały świat po tym, jak w październiku media opublikowały drastyczne nagrania z testów przeprowadzanych na zwierzętach.Władze niemieckie na pewno kłamią byle by uspokoić społeczeństwo.Po prostu przeniosą te laboratoria doświadczeń na zwierzętach w inne miejsca.W Polsce jak i w innych krajach dzieje się to samo.Dobrze się ukrywają.Teraz zwierzęta a niedługo zapewne my.Testy we wspomnianym laboratorium przeprowadza się także na psach i kotach.

Małpy są uwięzione w metalowych uprzężach w niemieckim laboratorium.- Pracuję obok tego laboratorium,.

W placówce przeprowadza się eksperymenty na zwierzętach. Tajny pracownik powiedział, że widział, jak testy toksykologiczne przeprowadzane były na psach, małpach, kotach i królikach. Małpy krępowane są przy pomocy metalowych chwytaków, co zmusza je do wielogodzinnego stania w niewygodnej pozycji. W ramach przeprowadzonego w laboratorium śledztwa, ujawniono nagrania, pokazujące, jaką gehennę przeżywały zwierzęta wykorzystywane do eksperymentów.Na następnym ujęciu widać, jak pracownik laboratorium, trzymając przerażoną małpę za ogon i pręt przymocowany do obroży, umieszcza zwierzę w metalowym wsporniku. Szokujące sceny Przedstawiciele organizacji Soko Tierschutz i Cruelty Free International ujawnili skalę okrucieństwa wobec zwierząt, do jakiego na co dzień dochodzi podczas eksperymentów i badań prowadzonych na zlecenie firm farmaceutycznych.Bezlitosne testy na zwierzętach. W prawie żadnym innym kraju europejskim nie przeprowadza się tak wielu doświadczeń na zwierzętach, jak w Niemczech. Na nagraniu widać krzyczące z bólu .Aktywiści na rzecz praw zwierząt wzywają do zamknięcia niemieckiego laboratorium, gdzie prowadzone są testy na zwierzętach.

Fala oburzenia przetoczyła .Do tego przeraża mnie, jak lekką ręką, zwłaszcza za zachodnią granicą, wydaje.

Zwierzęta są poddawane tu eksperymentom: wyły z bólu, wyrywały się i krwawiły [ZDJĘCIA]. które przeszły testy na zwierzętach w dalszym .Zwierzęta w niemieckim laboratorium. Te pierwsze przebywają czasem w skandalicznie zapuszczonych kojcach, z odchodami i czymś, co przypomina plamy krwi .Barbarzyńskie eksperymenty na zwierzętach. Niestety nawet w tak rozwiniętym kraju jak Niemcy, nie wszystkie laboratoria i ich pracownicy przestrzegają elementarnych zasad.Działający pod przykrywką aktywista nagrał eksperymenty toksykologiczne, jakie w laboratorium nieopodal Hamburga były przeprowadzane na m.in. pasach, kotach czy małpach. Krwawiły, wyrywały się i krzyczały z bólu. w jakich odbywają się testy na zwierzętach. Uzyskane dane okazały się praktycznie bezużyteczne, ponieważ fizjologia zwierząt zmieniona była przez stres - ocenili eksperci.Grzywna za eksperymenty na zwierzętach jest tak samo skandaliczna jak makabryczne odkrycie w niemieckim laboratorium, w którym prowadzono testy na zwierzętach.

Podczas jednej z kontroli laboratorium ukarano grzywną w kwocie 300 euro.Pokazują one jednak codzienne.

Hamburg: aktywiści nagrali testy na zwierzętach w niemieckim laboratorium ; 2019-10-15 18:50. Po sieci krąży nagranie, na którym widać małpy wijące się i krzyczące z bólu, a także okaleczone, zakrwawione umierające psy i koty.W połowie października ujawniono szokujące nagrania z niemieckiego laboratorium LPT, które prowadzi testy na zwierzętach. Chyba po to są testy na zwierzętach by nie trzeba było badać na ludziach i mogły powstawać lepsze i bezpieczniejsze leki nikt nie daje j***nia o małpy ani psyDramat zwierząt za zamkniętymi drzwiami niemieckiego laboratorium. Testy polegały m.in .Społeczeństwo Śledztwo przeciwko niemieckiemu laboratorium. #zwierzeta #niemcy #18 #laboratorium #testy #okrutne Materiał dość drastyczny pokazujący od środka jak wyglądają testy na zwierzętach w Laboratory of Pharmacology and Toxicology znajdującym się w Hamburgu. Po publikacji w mediach społecznościowych drastycznego filmu pokazującego doświadczenia .Chore zwierzęta trzymane były w skandalicznych warunkach. Jednym z uczestników był Polak, który pracuje przy LPT. Pan Kamil przez całe dnie słyszy wycie zwierząt, które przechodzą gehennę w niemieckim laboratorium.Testy na zwierzętach w niemieckim laboratorium pokazane od środka +18. Ujęcia z wykonanych w tajemnicy nagrań w laboratorium LPT (Laboratory Pharmacology and Toxicology) pokazują, jak małpy wyrywają się z kajdan, a koty okaleczone igłami podczas zastrzyków i psy leżące we własnej krwi czekają na śmierć.W Hamburgu odbył się protest przeciwko testom na zwierzętach ujawnionych ostatnio przez aktywistów. Chodzi o doświadczenia na zwierzętach. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać małpy .LPT, budzące kontrowersje niemieckie laboratorium przeprowadzające doświadczenia na zwierzętach, zamyka jeden z trzech oddziałów - informuje organizacja Cruelty Free International. W Laboratorium Farmakologii i Toksykologii testy przeprowadza się także na psach oraz kotach.Laboratorium w Niemczech prowadziło na małpach badania uznane za barbarzyńskie. Organizacja Cruelty Free International opublikowała nagranie wideo ukazujące okrutne eksperymenty na zwierzętach przeprowadzane w Laboratorium Farmakologii i Toksykologii (LPT) niedaleko Hamburga. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać małpy krzyczące z bólu oraz zakrwawione, umierające psy i koty. + 9-7.testy na zwierzętach +6..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt