Sprawdzian klasa 4 akademia pana kleksa
Udostępnij. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale. Główną postacią w książce "Akademia Pana Kleksa", napisanej przez Brzechwę, jest niejaki Ambroży Kleks. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody. Bartek, Monika , Mateusz, Andrzej, Adaś, Anatol .a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Streszczenie lektury można przedstawić, jako oryginalną i ciekawą edukację Adasia Niezgódki w Akademii Pana Kleksa.Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa? Wymień trzy rodzaje zajęć. 8 .Jak dobrze znasz książkę „Akademia Pana Kleksa"? Jest mężczyzną o średnim wzroście, nie można jednak określić, czy szczupłym, czy grubym, bowiem tego nie widać spod wielu warstw jego ubrania. dodany: 2017-10-14 11:22:01, przez: tomek. Najpierw przeczytaj tekst, a następnie przystąp do udzielania odpowiedzi. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .W rzeczywistości jest on autorem książki „Akademia Pana Kleksa".

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Piłka nożna z użyciem globusa. Lekcja kleksografii. "Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. Pracuj spokojnie i wytrwale. Quiz w Poczekalni. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy. Pan Kleks bardzo kocha i dba o swoich uczniów. Powodzenia .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. doggyster 2 lata temu. Odpowiadaj pełnymi zdaniami! Jest twórcą i gospodarzem Akademii Pana Kleksa. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.„Akademia pana Kleksa" Instrukcja: Przed Tobą test, który w całości związany jest z omówioną na lekcjach lekturą. Bardzo polecam! 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Szkoła latania (komiks) René Goscinny, Jean-Jacques Sempé - Mikołajek (wybór opowiadań) Adam Mickiewicz - Powrót taty, Pani Twardowska, Pan Tadeusz (opisy) Joanna Olech - Dynastia Miziołków Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14.

Poszczególne pytania oparte są o przytoczone poniżej fragmenty książki.

2.Jakich przedmiotów uczył pan Kleks w akademii? Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Lektury obowiązkowe w 4 klasie w roku szkolnym 2019/2020: Jan Brzechwa - Akademia pana Kleksa Janusz Christa - Kajko i Kokosz. Skomentuj. Nosi szerokie spodnie, obszerny, długi surdut w kolorze czekoladowym. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało. Wyślij zgłoszenie. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .prawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa 1.Kto napisał utwór pt Akademia pana Kleksa ? Wizyty w bajkach. 17 pytań. 4.Podkreśl imiona mieszkańców akademii. Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa;. 10 na 10 proste banalne jestem z 4 klasy. Nauczyciel jest średniego wzrostu , ale nie wiadomo czy jest gruby , czy chudy ponieważ cały tonie w swoim ubraniu .„Akademia Pana Kleksa" to jedna z bardziej udanych i popularnych książek dla dzieci.Została napisana ponad 60 lat temu (w 1946 roku) przez Jana Brzechwę. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Pan Kleks - charakterystyka. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.Praca klasowa „Akademia pana Kleksa"- klasa IV I.

Plan wydarzeń.

Skomentuj. miałam to w 4 klasie już nie pamiętam XD .„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1. „ Okazało się, że w chwilach wolnych od zajęć w fabryce inżynier występuje w cyrku jako linoskoczek, aby nie wyjść z wprawy w owijaniu jednej nogi dookoła drugiej.Pan Ambroży Kleks to osoba niezwykła. Nietypowa i .Akademia Pana Kleksa - Pan Kleks. Ma kolorową czuprynę i zwichrzoną brodę.Oczy pana Kleksa są niewielkie, a nos zajmuje większą część twarzy i jest przekrzywiony w prawo lub w lewo, zależy to od pory roku. 3.Jak miał na imię pan Kleks? Leczenie sprzętów, sporządzanie liter. Quiz w Poczekalni. // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .- Proszę, tu Akademia pana Kleksa. Smutny los kruka Mateusza. dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Zawiera nieodpowiednie treści? Do tej szczególnej szkoły uczęszcza 24 uczniów, których imiona zaczynają się na literę „A". Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się! Jest on jedynym, ale za to bardzo wybitnym, nauczycielem w Akademii.Streszczenie krótkie.

Opowieść Adasia Niezgódki o Akademii.

AnetaSun 4 lata temu. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj si .Akademia pana Kleksa - test z lektury. Pan Kleks jest niezwykłym nauczycielem uczącym w niezwykłej akademii. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docPlik Akademia pana Kleksa scenariusz zajęć.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 16 lip 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Opis Pana Kleksa Głównym bohaterem książki Jana Brzechwy pt. „Akademia pana Kleksa" jest Ambroży Kleks. Ma cytrynową kamizelkę z szklnymi guzikami i sztywny .test z lektury akademia pana kleksa kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv .Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. Autorem książki jest Jan Brzechwa. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )? Serwis zamknięty. Udostępnij. Tylko jedna jest poprawna..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt