Test z jezyka niemieckiego online
Na ekranie wyświetli się niemieckie słówko, dla ktorego musisz z podanych czterech opcji wybrać właściwą odpowiedź.Kurs online 30 lekcji (wersja angielsko-niemiecka) Deutsch Interaktiv "Niemiecki Interaktywnie" to moduł dla samowystarczalnych! Niemiecki - Testy pisowni słówek. Już od 4 klasy szkoły podstawowej możesz rozwiązywać quizy sprawdzające niemieckie słownictwo i gramatykę.EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - TESTY ÓSMOKLASISTY ON LINE. Egzaminy ósmoklasisty możesz rozwiązywać bezpośrednio na stronie, bez potrzeby ściągania ich na dysk komputera.Po rozwiązaniu egzaminu ósmoklasisty od razu obliczany jest wynik (ilość zdobytych punktów i ich procentowy udział) oraz wyświetlane są prawidłowe odpowiedzi do pytań i klucze oceniania.Quiz z niemieckich słówek: Niemiecko-polski. ä = a ü = u ß = b ö = o Zawiera 7 pytań. Łamigłówki dla dzieci;. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik. Liczby - Zahlen - Test pisowni. .Niemiecki - Gry i testy online. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanego przez nasz zespół testu językowego, który pomoże odpowiedzieć na te pytania! Jest to świetna pomoc do nauki języka niemieckiego.Język niemiecki dla dzieci. Chcesz samodzielnie podnieść poziom znajomości języka niemieckiego - nie wychodząc z domu? 30 lekcji plus ćwiczenia, audio, wideo i testy, pomogą Ci w. Nauka niemieckiego online - słówka niemieckie z wymową, ćwiczenia online i do wydruku.

Wypełnij test online! Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework.

Język niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) Zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu językowego online, dzięki któremu nauczysz się sprawnie rozwiązywać zadania, które są obecnie elementem profesjonalnej rekrutacji w międzynarodowych firmach. Lekcje języka niemieckiego online. Wynik otrzymacie natychmiast - dokładnie co do procenta i razem z korektą. Jego wypełnienie zajmie tylko 15 minut.Sprawdź się w testach językowych dostępnych w serwisie KarierawFinansach.pl. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto. Testy \ Język niemiecki \ Godziny; Godziny, test z języka niemieckiego Bez .Testy z języka niemieckiego. W takim razie dotarłeś do celu! Jeżeli uczyłeś się języka niemieckiego krótko bądź - niezależnie od długości dotychczasowej nauki - niesystematycznie, wykonaj część A testu kwalifikującego na poziomy A1 i A2.Czas zegarowy - język niemiecki - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego. Nauka podczas każdej lekcji zajmie Ci kilkanaście minut. Poznaj znaczenie najczęściej używanych niemieckich wyrazów z różnych dziedzin. Test: Podstawowe słówka-niemiecki Test z podstawowych słówek w języku niemiecki.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.

Pełny test na podstawie matury z 14 maja 2019 r. Składa się z 9 zadań zamkniętych (w tym 3 ze słuchu) oraz z wypowiedzi pisemnej. Każdy z czterech testów po 12-20 pytań bazuje na poprzednim.Darmowe zadania i testy online z poziomu A1, A2, B1, B2, C1, C2. Poza angielskim na naszej stronie dostępne są: test poziomujący z języka niemieckiego, test poziomujący z języka włoskiego, test poziomujący z języka hiszpańskiego oraz test poziomujący z języka francuskiego. Przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe lekcje. Punktacja w teście jak na maturze. Każda prawidłowa odpowiedź to 1 punkt.Dołącz do Klubu Nauczyciela Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości materiałów dydaktycznych pomocnych w Twojej pracy.Interesuje Cię nauka języka niemieckiego? Zrobić zakupy w Berlinie? Poznać nową miłość? Od razu będziecie wiedzieć, jaki poziom jest dla Was odpowiedni. Po tym kursie będziesz w stanie rozmawiać bez stresu i przeszkód z Niemcem! Mają Państwo do wyboru zawsze 3 odpowiedzi, z czego tylko jedna jest poprawna. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Test językowy A1-B1 1. 🙂 ) Na nauka-niemieckiego.net znajdziesz prostą instrukcję obsługi języka niemieckiego, z którą możesz samodzielnie i za darmo nauczyć się niemieckiego.Sprawdź swoją wiedzę z zakresu znajomości niemieckiego ze Sprachcaffe.

Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.

W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych. Zapytać przechodnia o drogę? Niemiecki dla początkujących od podstaw.Hier wohnen Peter und. Freundin Claudia.0. Disclaimer; Ochrona danych; Warunki świadczenia usług; Podgląd menu:Testy maturalne z niemieckiego (online) Sprawdź się w testach maturalnych … poziom: rok: Test z niemieckiego, matura 2019 maj - podstawowy. Przygotowałem dla Ciebie kurs języka niemieckiego .Bez niemieckich znaków! .Poniższe testy językowe pomogą ocenić Twój aktualny poziom znajomości języka.Jeśli zatem chciałbyś wyjechac z nami na kurs jednak nie wiesz na jakim poziomie językowym obecnie się znajdujesz - wypełnij nasz test online z wybranego języka.Lekcje niemieckiego online. Pytanie: pięć (5)Język niemiecki znajduje się na drugim miejscu najpopularniejszych języków obcych, których uczą się Polacy. W Squli wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych graczy. Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki.Nie musisz wychodzić z domu! Najpierw zapoznaj się z tabelą samooceny. Test jest bezpłatny i nie ma ograniczeń czasowych.Test językowy. Dla przedszkolaka. Zapoznaj się z testem niemieckiego online, który pomoże wybrać Tobie odpowiedni poziom kursu ze SprachcaffeTesty poziomujące z pozostałych języków. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs. Przeznaczcie trochę czasu na rozwiązanie naszego testu online. Zestawy pytań są skomponowane tak, by możliwie skutecznie sprawdzić wiedzę .podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :)Interesuje Cię szybka, praktyczna nauka języka niemieckiego za darmo online? Ten test nie może .TESTY POZIOMUJĄCE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Na koniec masz możliwość rozwiązania krótkiego testu i sprawdzenia .Sprawdź swój niemiecki! Jak dobry jest Wasz niemiecki? Chcesz sprawdzić swój poziom językowy i upewnić się, który kurs języka niemieckiego wybrać? Testy oczywiście posiadają odpowiedzi. Wypełnij test online z języka niemieckiego. Jeżeli nigdy nie uczyłeś się języka niemieckiego, wybierasz poziom kursu A1. Aby sprawdzić swoją znajomość języka, prosimy wykonać poniższy test językowy. Podstawy języka niemieckiego.#oI18n.getText(7, "GI 2.0 Templates")#: © 2019 Goethe-Institut. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt