Test z historii polski online
Rozpocznij test. Punktacja jak na maturze.Testy z historii dla maturzystów przygotowujących się do matury. Udostępnij. Kto jest pierwszym (najstarszym) znanym z imienia polskim pisarzem? Utrwal swoją wiedzę przed maturą.I, II i III rozbiór Polski Sprawdź, jak wyglądały granice państwa polskiego w chwili objęcia rządów przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Anglia - od absolutyzmu do monarchii konstytucyjnej. 102 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Test o historii - poziom 5 klasy. Poziom - 5 klasa. ThrashingMadPL 287,098 viewsGlobalny Test Wiedzy o Historii Polski. Wyniki są oparte na 308271 odpowiedziach na pytania w kategorii historia Rosji podane przez graczy z 123 krajów. Punktacja jak na maturze.10 najtrudniejszych zagadek o historii Polski. Historia Nowożytna.Zawiera 13 pytań. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania. Odgadnij, z jakiej dynastii pochodzili królowie Polski?Test zawiera podstawowe pytania, które mogą pojawić się na testach gimnazjalnych. Ten test ma pytania w następujących językach: język polski, język niemiecki oraz język angielski. Anglia w XVI wieku. Może to cię zainteresuje. w historii infografiki w nauczaniu historii I wojna światowa karty pracy Karty pracy ze starożytnego Rzymu Karty pracy z historii Krzyżacy Krzyżówka historyczna krzyżówki .Using APKPure App to upgrade Test z Historii Polski, fast, free and save your internet data.

Poznaj genezę rozbiorów.

Aplikacja zawiera 200 pytań z dziejów Polski o różnej trudności. Szukaj. Test składa się z 24 pytań zamkniętych i został utworzony na podstawie egzaminu gimnazjalnego z kwietnia 2017. Zadania otwarte wg samooceny na podstawie przykładowych odpowiedzi i schematu punktacji. Część humanistyczna - historia i wiedza o społeczeństwie.kilka pytań o Mieszku I - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHistoria kl 4, test z historii rozdział II. Test składa się z 25 zadań (otwartych i zamkniętych) oraz z wypracowania. Bolesław Chrobry, władca Polski w latach 992-1025 był: bratem Mieszka I synem Mieszka I bratem Mieszka II zięciem Mieszka I.Pełny test na podstawie matury z 16 maja 2018. Gertruda Mieszkówna .Sprawdziany Planeta Nowa 7 trochę niżej do pobrania. Radek śledzi w niej losy skarbów kultury .Test zawiera wybrane zadania zamknięte na podstawie matury z historii z 17 maja 2017r. Poziom rozszerzony.Dzisiaj przychodzę z nowym quizem. Sprawdź swoją wiedzę z zakresu historii swojego kraju. Wyniki są oparte na 1844777 odpowiedziach na pytania w kategorii historia Polski podane przez graczy z 138 krajów. Opinie naszych użytkowników. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii historia Rosji poprzez quiz online. 12 pytań Historia KamOli. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.Program „Tajemnice historii" to prowadzona przez Radka Kotarskiego seria dokumentalna o niezwykłych zagadkach związanych z polską historią.

Materiały powiązane z testem: Test: Historia 2 Test: Historia 3 Test Wyboru.

Na temat historii. No to zaczynamy!. Historia Polski 966-1466 Test wiedzy. Trochę pytań odnośnie tego zrywu narodowowyzwoleńczego, zakończonego klęską.25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Globalny Test Wiedzy o Historii Rosji. Historia, poziom rozszerzony, formuła od roku 2015 ("nowa matura"). Testy Planeta Nowa 8 sprawdziany chomikuj i odpowiedzi. Ten test ma pytania w następujących językach: język ukraiński, język niemiecki, język francuski, język angielski, język włoski, język .Trudny test z historii. Dzisiaj przychodzę z nowym quizem. Widzowie i gwiazdy w studiu mierzyli się z pytaniami dotyczącej najnowszej historii naszego kraju.Test Polska pod panowaniem Bolesława Chrobrego, podrozdział podręcznika Bliżej Historii dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii historia Polski poprzez quiz online. Lista dziesięciu pytań o historia Polski (spośród 422), na które najczęściej udzielane są błędne odpowiedzi.

…Ćwiczenia online z historii.

Pytania z dat z okresu od pierwszych Piastów do rozbiorów Polski.polski. Test składa się z 25 zadań (otwartych i zamkniętych) oraz z wypracowania. Cześć! #historia .rozpoznawaniu i kojarzeniu faktów z zabytkiem sztuki Polski w postaci Drzwi gnieźnieńskich. Skomentuj .W poniedziałek odbył się Wielki Test z historii "Od Niepodległości do niepodległości". Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę. Anglia w XVII w. Anglia w II poł XIX wieku. Test wiedzy z historii Anglii w II połowie XIX wieku. No to zaczynamy! Inne tryby nauki. Pytania dotyczą historii Polski pod panowaniem pierwszych królów z dynastii Piastów.25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Ważniejsze daty z historii Polski; Ważniejsze daty z historii Polski, test z historii Sprzawdź swoją wiedzę z historii Polski. Test z historii i wiedzy o społeczeństwie - 2017, egzamin gimnazjalny. Zobacz, które .FriendForeverYou Język Polski Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy'' 25.01.2015 o 19:31 rozwiązań: 341; FriendForeverYou Język Polski Test z wiedzy o lekturze ,,Chłopcy z Placu Broni'' 25.01.2015 o 11:57 rozwiązań: 178; FriendForeverYou Język Polski Test z wiedzy o lekturze ,,Ania z Zielonego Wzgórza'' 24.01.2015 o 22:37 .Pełny test na podstawie matury z 20 maja 2019. Opolska Noc Kabaretowa 2019 - Kabaret Moralnego Niepokoju - Wielki Test o Historii PolskiTesty dla maturzystów przygotowujących się do matury. Próby samodzielnej nauki także przynoszą mierne rezultaty, bo nie możesz ani się skupić. Pełny test na podstawie matury z 20 maja 2019. Na temat historii. Testy z matematyki, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego.Test z historii Polski,od panowania Ludwika Węgierskiego do Zygmunta Augusta. Historia, poziom rozszerzony, formuła od roku 2015 ("nowa matura"). Poziom - 5 klasa. Zadania otwarte wg samooceny na podstawie przykładowych odpowiedzi i schematu punktacji..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt