Sprawdzian ze znajomości lektury opowieści z narnii
Rozwiąż test i sprawdź!Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?. Lew, czarownica i stara szafa.. Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.. Wiadro.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. marzec Redagowanie odtwórczego opowiadania - zeszyt do ćwiczeń redakcyjnych.. // odp.. Literatura Jak dobrze znasz książkę "Lew, czarownica i stara szafa"?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i stara szafa".. Czy to żart?. TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa" Jaguar350.. Biała czarownica.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. 2 .opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.. marzec/kwiecień Sprawdzian z czasownika.. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Autorem książki jest C.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!.

Latarnia.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.

Sprawdź się!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.„Opowieści z Narnii.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Opowiadania 7 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Jak daleko zaszedłbyś w programie "Azja Express.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieści z Narni.. Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara .. Lew, czarownica i stara szafa" .. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać"Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ..

marzec Wypracowanie klasowe z lektury pt. „Opowieści z Narnii.

"Kevin sam w domu" - którą postacią jesteś?. Literatura Kim z serii ,,Opowieści z Narnii" jesteś?. Opowieści z Narnii.. Widget .. Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara .. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Co na obiad przygotowała pani Bobrowa?Test wiedzy o Opowieściach z Narnii.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów?. Podaj swoje imię: Jak nazywa się najmłodszy osobnik z rodzeństwa?. Powodzenia!. TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Co zabrały z szafy?. i odważny, wielkodusznie i szlachetnie część win Edmunda wziął na siebie.. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. 80% Dlaczego opium, dlaczego w rosole?. opis postaci i jak .Witaj na stronie Quizz.pl.. Patyczak 3 lata temu.. Lew, czarownica i stara szafa" Opowieść wigilijna.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. Udostępnij.. ZapraszamyZobacz quiz: Opowieści z Narnii.. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii..

Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.

Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Piotr; Edmund; .. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wyjaśnienie tytułu utworu Musierowicz "Opium w rosole".Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Lew, Czarownica i stara szafa".. Ja mialam ze nie weszli do narni przez szafe i zeStreszczenie lektury opowieści z narnii.cz 1. streszczenie lektury opowieści z narnii cz 1(stara szafa, biała czarowinica, aslan cos takiego) .. Tumnus wyznaje ze skruchą że sam również pozostaje na usługach Białej Czarownicy i właściwie powinien odprowadzić do niej dziewczynkę, ale po krótkiej walce z samym sobą pozwala jej .Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?jakie mogą być pytania z lektury opowieści z narni?. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?. Czym jest Narnia?. S. Lewisa .. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Plastyka Spotkania ze sztuką ZP.Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna Bednarek ..

// odp.Test ze znajomości treści lektury-Clive Staples Lewis „Opowieści z Narnii.

W jaki sposób dzieci dostawały się do Narnii .. Co się stało z Aslanem pewnej nocy przy Kamiennym Stole .Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Społeczność .. Piotr.. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Bieg przez epoki - szybki sprawdzian wiedzy ogólnej.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Opowieści z Narnii" C. kwiecień.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt