Pytania na sprawdzian z lektury niemcy
Nie przeżył on jednego z brutalnych przesłuchań.No, no, jesteś prawdziwym znawcą tej lektury!. Przerwij test.. Lektury.pl 1 rok temu.. test > Niemcy.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Niemcy; Niemcy, test z lektury .. #leonkruczkowski #lektura.. Spis treści.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Willi Sonnenbruch jego matka Berta i bratowa, której mąż zginał na froncie nie działają aktywnie, ale należą do zwolenników faszystowskich Niemiec i bezkrytycznie wierzą w hitlerowską propagandę.. .Sposób na Alcybiadesa; Sposób na Alcybiadesa, test z lektury .. Rozpocznij test.. Fredry.Sprawdź swoją wiedzę z wielu dziedzin i przedmiotów wykonując testy na Zapytaj.Sprawdzian ze znajomości lektury.. 'Skąpiec' Moliera.. Jak nazywa się pierwowzór Hamleta?. Pytanie 1 /10.. Materiały powiązane z testem: Test: ,,Żona modna" test utrwalający wiedzę z satyry.. Takie pytanie może zadać nauczyciel, jeśli będzie chciał sprawdzić, czy przeczytałeś lekturę: Który z bohaterów zyskał pseudonim Kopernicki?. Język polski .. 2536 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Czyżby „Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. 6.Kreon o pochowanie zmarłego podejrzewał strażników.. Okazuje się, że mówiąc ,,wymknął się nam z rąk" nie miał na myśli ucieczki, ale śmierć syna pani Soerensen..

Pytania do lektury.

On - zginął z całym oddziałem, wyprowadzanym na Wilanów.. Test: Przygody Tomka Sawyera Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.. Pytania do lektury Hamlet Odpowiedzi Strona 1 z 2. .. aby przejść do następnego pytania.. Ona została postrzelona, gdy próbowała dostać się na chwilę do domu, by sprawdzić, czy matka nie dostała ataku serca.. Pytania na kartkówkę z treści Niemców Leona Kruczkowskiego Cześć, ostatnio miałam do przeczytania lekturę z treści Niemców Leona Kruczkowskiego.. Inne tryby nauki.. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na .zachowana jest zasada 3 jedności ma budowę nieregularną składa się z 3 rozdziałów składa się z 5 opowiadań.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz jeden punkt.. Sprawdzian z pana tadeusza.. 2536 Obserwuj autora Zobacz .. czyli test z Angielskiego na poranne rozgrzanie umysłu!. Quiz w Poczekalni.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Artykuł zawiera pytania z treści lektury Inny świat Gustawa Herlinga Grudzińskiego, lektury, która zgodnie z rozporządzeniem MEN obowiązuje na maturę i jest obowiązkowa dla każdego ucznia szkoły ponadgimnazjalnej (liceum i technikum) na poziomie podstawowym, ponieważ tak wskazuje podstawa programowa..

Pytania z lektury Pan tadeusz.

Kim jest Gertruda?. stich 3 lata temu.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNa uroczystość z różnych stron Europy przybywają członkowie rodziny, a także żandarm Hoppe, mieszkający w okupowanej Polsce.. #marktwain #przygodytomkasawyera #lektury #lekturyszkolne .. Sprawdź swoją wiedzę o życiu w Niemczech, niemieckich tradycjach i świętach!. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. Ares był bogiem wojny.Wybierz test z rozdziału Niemcy lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa III Gimnazjum.. Przed Tobą 25 pytań - masz do wyboru 3 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna.. Sprawdzian wiedzy znajomości lektury "Stowarzyszenie umarłych poetów" autorstwa N.H.. Kleinbaum.W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. 3.Bracia Antygony zginęli w walce bratobójczej.. Na podstawie 10 pytań, zgadnę czy masz psa!Test wiedzy o Niemczech..

Pytania dotyczące lektury pan Tadeusz.

7.Hades był bogiem świata podziemnego i zmarłych.. Powodzenia!. miał ktoś może już coś takiego?. <test>1.Antygona jest siostrą Ismeny 2.Akcja utworu dzieje się w Tebach.. Czy wiesz wiesz wystarczająco dużo o Niemczech?. 4.Pogrzebu Polinika dokonała Antygona.. Pseudonim taki zyskał po akcji związanej z pomnikiem Korpernika polegającej na zdjęciu z postumentu tablicy z niemieckimi napisami.Przedwiośnie, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Nie masz się czego obawiać na sprawdzianie w szkole, z pewnością dostaniesz piątkę!. 57 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury „Granica"!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Dziurka od klucza była w skale.Pytania z gwiazdką.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Niemcy - Lektury - Język polski dla Klasa III Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Też jest zadowolona.. U góry znajdziesz quiz Quiz Calineczka.. Szczegółowe pytania z lektury "Inny świat .Pytania do lektury Hamlet Opracowanie lektury Pytania do lektury Hamlet.. Przekonajmy się!.

test do lektury Pan Tadeusz.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Materiały powiązane z testem: Test: Mistrz i Małgorzata Test ze znajomości powieść Michaiła Bułhakowa.. Kim jest Klaudiusz?. Przeczytałeś ją ze zrozumieniem i nawet Ci się podobała prawda?. #mistrzimalgorzata #michailbulhakow #lektura.Adam Mickiewicz zakreśl fałszywe zdanie A Urodzony grudnia r zmarły listopada r B Studiował na Uniwersytecie Stefana Batorego w. sciaga.pl menu profil.. Dążenia ZSRR były coraz bardziej sprzeczne z interesami pozostałych państwa, dlatego zaczął się zaostrzać konflikt między zachodnimi mocarstwami a komunistyczną Rosją.Niemcy zabili jej ojca, a matka chorowała na serce.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Sprawdź znajomość Pisma Świętego.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .. Jakie hasło dał Podkomorzy.Witaj na stronie Quizz.pl.. "Inny świat".. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Lalka - test wiedzy.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. kiedy toczy się akcja utworu?. Szukaj.. Kraj okupowały wojska francuskie, brytyjskie, amerykańskie i sowieckie.. W 1939 roku W 1943 roku Tuż po wojnie w 1945 roku W 1938.. Sprawdzian - „Chłopcy z Placu Broni"!. Pytania do lektury.. -Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Inne tryby nauki.. Sprawdzian wiadomości z lektury pt. "Zemsta" autorstwa Aleksandra hr.. Na Internecie szukałam pytań, które mogą być na owej kartkówce i nic konkretnego nie znalazłam.Lektury Niemcy / Niemcy.. Calineczka.. 5.Symbolicznego pogrzebu dokonywało się poprzez rzucenie garści ziemi.. Materiały powiązane z testem: Test: Opowiadania Borowskiego .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Liczy na to, że szczęśliwa kobieta będzie jej teraz taniej szyła sukienki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt