Test chłopcy z placu broni pytania i odpowiedzi
w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. W głosowaniu na dowódcę „Chłopców z Placu Broni" zwyciężył Boka.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 15.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. .• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. d) Nemeczek.Katalog Anna Witkowska, 2016-02-12 Bełk Język polski, Konkursy Pytania konkursowe - "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Kto udał się do Ogrodu Botanicznego?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), .. Feri Acz.. Był silny, dzielny, miał czarne włosy, a jego czerwona koszula nadawała mu wojowniczy wygląd.. 14 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. #molnar #lektury #chlobcyzplacubroni #lekturyszkolne .Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni"..

... Chłopcy z Placu Broni - Z kim walczyli chłopcy???

Jaki plan walki o Plac Broni wymyślił Boka?. !Test dotyczący znajomości lektury Ferenca Molnara "Chłopcy z Placu Broni" wraz z kartą odpowiedzi.. K-popowy Tinder!. Wyślij zgłoszenie GerebCzele.. Test: Adiutantem Boki podczas bitwy z czerwonymi koszulami był: a) Weiss b) Nemeczek c) Barabasz d) Konlay .. Dlaczego Bokę niepokoiło zachowanie Gereba?. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 4.Witaj na stronie Quizz.pl.. w Ogrodzie Botanicznym.. Co w ogrodzie botanicznym chciał zrobić Boka?. Feri Acz kazał Pastorom wykąpać Nemeczka.. Kto został przewodniczącym Związku Chłopców z Placu Broni?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Podaj swoje imię: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Odpowiedzi (5) Załącz plik..

Żadna z podanych odpowiedzi.

K-popowy Tinder!. Chłopcy z Placu Broni .. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak nazywa się wyspa, na której mieszkają bohaterowie bajki "Tomek i przyjaciele"?Witaj na stronie Quizz.pl.. Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Barabasz b) Gereb c) Feri Acz d) Nemeczek .ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Chłopiec, który zdradził przyjaciół to Gereb.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Rozwiąż test.. A - PorucznikaZobacz quiz: Chłopcy z Placu Broni.. Quiz w Poczekalni.. Zapraszamy do rozwiązywania!. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. 23/23 w 1 pytaniu są 2 poprawne ale za jedną ma się .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury..

Jaki stosunek do Placu Broni mieli chłopcy?

Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. d) Nemeczek.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dodaj quiz .. Test wiedzy z zaklęć!. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. Nemeczek.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Gdzie umiejscowili się przeciwnicy chłopców z placu broni?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Czy była to jednomyslna decyzja?. Test wiedzy z zaklęć!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. Chłopcy z Ogrodu Botanicznego.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

[Wersja męska 1/2]Chłopcy z placu broni - test .

Kogo chłopcy z Placu Broni nazywali żartobliwie ,,staruszkiem .Test ze znajomości lektury Test sprawdzający znajomość lektury "Chłopcy z Placu Broni" Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.. c) Czele.. na Placu Broni.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika skrzynkasm • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 20 lut 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.11.. Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Powodzenia!. Zawiera nieodpowiednie treści?. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni.. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. O tchórzostwo chłopców z Placu Broni oskarżył ich Feri Acz.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrody1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. W którym roku napisano książke "Chłopcy z placu broni" Pytania do wypracowania z lektury chłopcy z placu broni.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Szukaj.. [Wersja .Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. JAK NAZYWA SIĘ TATA GEREBA Z KSIĄZKI CHŁOPCY Z PLACU BRONI?Chłopcy z Placu Broni.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Opublikowano: .. „Chłopcy z Placu Broni" jest _____ O kim mowa ?. c) Czele.. Czerwonoskórzy witali dowódcę zapalając latarnię.. W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. 🎓 Na ile języków została przetłumaczona powieść " Chłopcy z Placu Broni" i na jakie języki?10..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt