Karolcia test znajomości lektury
„Makbet", „Kamienie na Szaniec" czy „Romeo i Julia" to tylko kilka przykładów lektur dostępnych na naszym portalu.. 18 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź też inne ebooki.. Szczególnie bliscy byli jej Piotr, Leszek i Dorota, z którymi spędzała całe dnia na podwórku lub w położonym nieopodal ogrodzie.Test z języka polskiego dotyczy lektury „Karolcia" M. Krüger przerabianej w szkole podstawowej.. Klasa 1 Polski.. a) Maria Konopnicka, b) A. Cz. Centkiewiczowie, c) Maria Kruger,Quiz Karolcia i niebieski koralik.. Karolcia podsłuchała, jak mama mówi, że żałuje że Karolcia nie jest starsza, bo jej mogłaby pomóc.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. A - sklepikarka B - mama Karolci C - wróg Karolci D - przyjacióBka Karolci 2. jak ma na imie ciocia karolci A - ola B - klara C - agata D - olga 3.. Telewizja Jak dobrze znasz serial "Z archiwum X"?. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Czy Piotru[ dowiedziaB siˇ o istnieniu koralika?. Karolcia i niebieski koralik - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #karolcia i niebieski koralik 4908 x, 2016-01-11 22:11:41Katalog Elżbieta Ćwiklińska, 2010-07-30 Jasienica Dolna Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Karolcia".Czas i miejsce akcji..

... "Karolcia" - test znajomości lektury.

Test na podstawie lektury „Karolcia" Marii KrügerTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „KAROLCIA" 1.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Ebook - Karolcia Marii Krüger -.. Quiz w Poczekalni.. Miasto jest prawdopodobnie dość spore, jest w nim ratusz, duże centrum handlowe, rozległy ogród, zoo, ma swojego prezydenta.. Czas akcji również nie został określony.Przy jakiej ulicy mieszka Karolcia?. Akcja Karolci toczy się w mieście, którego nazwa nie zostaje podana.Wiemy, że Karolcia mieszka przy ulicy Kwiatowej (potem nazwanej Szczęśliwym Zaułkiem).. Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury karolcia marii kruger?. Opisujemy wygląd Karolci (rozsypanka fragmentów zdań) Nie zawsze robimy to, co jest przyjemne; Sąsiedzi Karolci - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Karolcia - streszczenie utworu Marii Kruger.. Literatura Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" - poziom trudny.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Skomentuj.. Kto napisał książkę „Karolcia"?. Jest ona lekturą przerabianą w drugiej klasie szkoły podstawowej.. Udostępnij.. Klasa 7 Polski.Karolcia widząc, że jej życzenie sprawiło więcej kłopotu niż pożytku, zażyczyła sobie by kura znikła.. Załóż własny blog!Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź..

KAROLCIA /test ze znajomości lektury/ DRAFT.

2 years ago.Karolcia lektura,test - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Karolcia" to lektura sugerowana dla klasy 2.. O Autorze Kluso.Książka Marii Krüger, opowiadająca o Karolci, która znalazła zaczarowany koralik, od wielu, wielu lat jest ulubioną lekturą polskich dzieci.. A - tak B - nie C - nie byBo .. "Przygody Tomka Sawyera" - test znajomości lektury.. Autorką książki jest Maria Krüger.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 22625 razy.. Każdy, kto przeczyta tę piękną opowieść, pokocha Karolcię i jej przyjaciół i na zawsze zapamięta ich niezwykłe przygody.. Obok rodziców najbliższą rodziną była dla niej ciocia Agata.. "Karolcia" - test znajomości lektury pixabay.com Maria Krüger, "Karolcia" - przygody małej dziewczynki, która znalazła niespodziewanie coś zupełnie niesamowitego.Test z lektury "Karolcia" Test.. Być może po przeczytaniu Karolci i Ty będziesz potrafił odkryć błękitny koralik, który spełnia najskrytsze .Kiedy Karolcia i Piotr odkrywają magiczne działanie zaczarowanego koralika, decydują, że wykorzystają ją by pomagać innym, uczynić świat lepszym, a także… żeby spełnić swoje .Quiz Lektury to doskonała metoda nauki i weryfikacji swojej wiedzy poprzez zabawę.. Klasa 3 Polski.. Lektury w 7 klasie - test..

»Karolcia szybko zawarła z niektórymi znajomości.

Karolcia zażyczyła sobie, by być dorosłą, jednak wtedy jej mama jej nie poznała i wyprosiła ją z domu.Karolcia była jedynaczką.. Więcej quizów.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Telewizja Jak dobrze znasz serial "Przygody Merlina"?. „Karolcia" to książka autorstwa M. Krüger skierowana do najmłodszych czytelników.. W momencie rozpoczęcia opowieści o tytułowej bohaterce zbliżał się koniec roku, za parę dni Karolcia miała otrzymać świadectwo szkolne z promocją do klasy trzeciej.Karolcia Sprawdz czy pamiˇtasz wiadomo[ci z lektury "Karolcia".. Test znajomości lektury : Nasza mama czarodziejka Test.. Pierwszy czar koralika to.. Przygotowany przez Wojtka na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Zawiera nieodpowiednie treści?. Rozwiąż test zawierający 16 pytań i przygotuj się do lekcji.. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Karolcia Marii Kruger .Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz wiedzy o świecie bajek dziecięcych..

Przedwiośnie - sprawdzenie wiadomości z lektury Labirynt.

Wyślij zgłoszenie.. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko quizy Lektury, dzięki którym sprawdzisz, w jakim .Plik scenariusz lekcji Karolcia.doc na koncie użytkownika stonka47 • folder Karolcia • Data dodania: 9 maj 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.ćwiczenia ortograficzne do lektury "Karolcia"Dłuższe wypowiedzi dzieci i redagowanie zdań na temat wrażeń z lektury „ Karolcia" M. Krűger.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?Kiedy Karolcia i Piotr odkrywają magiczne działanie zaczarowanego koralika, decydują, że wykorzystają ją by pomagać innym, uczynić świat lepszym, a także… żeby spełnić swoje .Test z lektury karolcia marii kruger to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt