Polonistka zapowiedziała sprawdzian ze znajomości baśni
Opracowanie tematu: Ewelina Kunach * Kod HTML i skrypty: WRWRZobacz quiz: Baśnie Braci Grimm.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pamiętaj o myciu rąk oraz izolowaniu się od innych osób.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Plik sprawdzian z baśni.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1.. Krzyżacy- test.. Uporządkuj części mowy.. Jak powstały?. 84% Romantyzm, a literatura XX-lecia oraz wojny i okupacji.. W celu uporządkowania i sprawdzenia znajomości tej baśni zrobiłam kartę pracy do druku.. Żołnierzyk przetrzymał wiele niebezpieczeństw i znów jest ze swoją ukochaną.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Skąd było wiadomo, że małe brzydactwo nie było indykiem?. Historyjka obrazkowa.. Tak mądrze wszystko było urządzone w ogrodzie chińskiego cesarza.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Możesz też zapoznać się z przygotowanymi przez nas materiałami o tym, jak dostosować się do obecnej sytuacji.Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościFragment baśni..

Oto propozycja testu dla klasy IV sprawdzającego znajomość baśni.

85% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. Krzyżówka z tekstu Hansa Chrystiana Andersena- Słowik: 1) Był ze złota.. Kto jest autorem baśni "Królowa Śniegu" a) Hans Christian Andersen b) Charles Perrault c) Jacob i Wilhelm Grimm 2.. Teraz możemy sprawdzić ile nasze dziecko zapamiętało w lektury.. iluka, 2012-07-26, ocena: Ten test jest mi znany sprzed bardzo wielu lat, przynajmniej spora część zadań :("W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia Brus "Wędrówka do Ziemi Obiecanej" - test sprawdzający znajomość przeczytanego tekstu dla klasy II gimnazjum Ola Bednarskamateriały dla klasy IV Zawiera 16 pytań.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.85% Test sprawdzający znajomość treści „Pana Tadeusza" 76% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Ułożony na podstawie tekstów zamieszczonych w podręczniku H. Dobrowolskiej "Jutro pójdę w świat".. Test na podstawie baśni: "Król i garncarz" .. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraĆwiczenia zostały przygotowane w oparciu o tekst baśni "O dwunastu Miesiącach" w oprac..

Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem czy klasówką.

a) Przepowiadało przyszłość b) Zmieniało rzeczy ładne w brzydkie c) Spełniało życzenia 3.. Dla fanów Hobbita.. Baśnie miały na celu przekazać historię danego kraju.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Jest to lektura sugerowana dla klasy 3.Krzyżówka z hasłem.. Do tych ostatnich przywiązane są małe dzwoneczki ze szkła i srebra, które dzwonią, kiedy kto przychodzi, a to dlatego, aby nie zapomniał nikt spojrzeć na nie.. .Polonistka zapowiedziała sprawdzian ze znajomości baśni podała przykładowe ćwiczenia aby uczniowie dobrze się przygotowali Rozwiąż te zadanie zaznacz wyrazy .Test sprawdzający stopień znajomości baśni.. Uzupełnij.. Jak nazywa się miś z klapniętym uszkiem?. Kay i Gerda byli: a) Przyjaciółmi b) Rodzeństwem C) Znajomymi ze szkoły 4.1.Kaczki 2.Wrogo 3.Na bagna 4.Przepędzić kaczątko z bagien 5.Przestraszyło się myśliwych 6.Naśladowało innych,bo są lepsi od niego 7.Łabędzie 8.W domu wieśniaka 9.Schowała się w sitowiu 10.Odbicie pięknego łabędzia Bardzo cieszę się, że brzydkie kaczątko stało się łabędziem, ponieważ przeżyło wiele trudnych przygód.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.. Na nim umieszono słowika, aby śpiewał dla cesarza (4 kratki) 2) Państwo z którego cesarz Chin dostał sztucznego słowika (7 kratek) 3) Jak długo sztuczny słowik śpiewał cesarzowi ( 3 kratki ) 4) Osoba, której udało sie naprawić sztucznego słowika .Dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla zalogowanych!.

Skąd wzięły się baśnie?

Podsumowanie.. Przeżył, tez to, że jego rodzina go nie kochała.Hans Chrystian Andersen- Słowik- Krzyżówka- Daje dużo!. Kolejność wydarzeń.. Uważam że Bardzo te quizy bardzo nam pomagają w utrwaleniu nowych rzeczy potrzebnych nam do nauki,dzięki temu będziemy mieli dużo wiedzę na Temat Gramatyki.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Różnice.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.„Królowa Śniegu" to lektura w edukacji wczesnoszkolnej.. Można go przeprowadzić po omówieniu cyklu baśni lub przed, po samodzielnej lekturze utworów przez uczniów.. Jaką moc miało lustro złego czarownika?. Jaki jest ulubiony kolor Barbie?Dokoła pałacu rozciąga się ogród, pełen najrzadszych, najpiękniejszych kwiatów.. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. schował ją do woreczka, który nosił na szyi i poszedł do domu.. Znajdziesz u nas artykuły i materiały pomocne w pracy, porady prawne, aktualności ze świata oświaty.Zobacz quiz: Baśnie Andersena..

15 pytań ze znajomości lektury "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza.

73% Test z KłamczuchyRozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Janiny Porazińskiej.. Przygotowałam kilkanaście pytań dotyczących lektury.Dbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.. a. bo nie gulgotało tak jak indykPlik Test sprawdzajacy roz.basni KROLOWA SNIEGU.doc na koncie użytkownika dziewczynka83 • folder lektury • Data dodania: 23 paź 2010Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - tak właśnie zaczęła się wielotomowa przygoda młodzieżowa w klimatach science fiction!. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.. Darmowa karta pracy do lektury Królowa Śniegu.. Pobierz (doc, 50,0 KB) Komentarze.. Brzydkie kaczątko wykluło się z jajka które wysiedziała.. g) Świat fantastyczny miesza się ze światem realnym, przenikają się nawzajem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt