Test sprawdzający wiedzę z lektury opowieść wigilijna
Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .. czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Jest jedynym synem siostry Ebenezera.Kartkówka - znajomość treści lektury - "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Podgląd załącznika.. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Jak nazywał się współnik Scrooge'a ?. Ja nazywali się duch drugi (2.). bezwizji 1 rok temu.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 3.Z kim mieszkał?. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. (Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej..

Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Opowiadania 12 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązują .Quo vadis - test wiedzy.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyTestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Skomentuj.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Szukaj.. i trzeci (3.).. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (podstawówka).. 2.Kim był główny bohater?. Marceloli 3 lata temu.. Test składa się z 15 pytań.. Opowieść Wigilijną napisał.Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zobacz co wiesz o tej lekturze.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test!Przeznaczył też sporo pieniędzy dla ubogich.. Udostępnij.. Test wiedzy z zaklęć!. „Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Serwis zamknięty.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Czy pamiętasz, co spotkało Scrooge'a w Boże Narodzenie?. Wybierz jeden z ww.. Udostępnij.. elementów charakterystyki i rozwiń go w odniesieniu do głównego bohatera - w 2, 3 zdaniach..

Opowieść wigilijna.

"Opowieść wigilijna" - test znajomości lektury.. Opowieść wigilijna-test wiedzy.. Społeczność .. To odwieczna prawda.Katarynka - test wiedzy.. .Ebenezer Scrooge - bohater główny, człowiek w podeszłym wieku, w chwili rozpoczęcia się akcji utworu jest właścicielem kantoru, prawdopodobnie jest bogaty Fred - bohater epizodyczny, siostrzeniec Ebenezera Scrooge'a.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razytest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMegatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. FunTest.pl.. Odniesienia do tradycji literackiej w powieści Jadro .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletter .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. „Opowieść wigilijna" pokazuje, że nie dają..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Home / Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna test z treści.. Przetestuj swoją wiedzę.Test sprawdzający wiedzę o książce Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna".. Duch Przyszłej Wigilii.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. Opowieść wigilijna - Lektury - Język polski dla Klasa I Gimnazjum - Klasowka.onet.plPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgCharles Dickens, "Opowieść wigilijna" - test z lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść .Opowieść wigilijna test z treści.. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. zwaliłam na 5 pytaniu.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3..

Sprawdź swoją wiedzę.

- Harry Potter .Pytania do lektury „Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Serwis zamknięty.. Czy pieniądze dają szczęście?. WięcejSprawdzian z "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa Przedstawiamy Wam wzór sprawdzianu z lektury pt."Opowie .. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. (…) Sam był szczęśliwy i niezwykłą radość dawało mu sprawianie przyjemności innym".. FunTest.pl.. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. W swoim wypracowaniu wykorzystaj wnioski z analizy załączonych fragmentów Jądra ciemności Josepha Conrada i wiedzę z lektury utworu.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2.. Powtórz wiadomości z lektury i przekonaj się czy wiesz już wszystko o „Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa.. „Niektórzy śmiali się z tej nagłej przemiany, ale Scrooge nic sobie z tego nie robił..Komentarze

Brak komentarzy.