Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania angielski klasa 6
Bardzo proszę do podanego tekstu ułożyć pytania i odpowiedzieć na nie. Język rosyjski 10. 3 Według polecenia z podręcznika. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g. Bardziej szczegółowoKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Obejrzyj zdjęcia i odpowiedz na pytania: Co przedstawiają te fotografie? Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania. Kl 6 A, matematyka, 25.03 2020 r.- Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem! 6.Przeczytaj (lub poproś o to kogoś dorosłego) tekst i wiersz W. Broniewskiego "Pierwiosnek" w podręczniku na stronach 41, 42. Wszystkie Ulubione. - Zadanie 3: Tajemnice przyrody 6.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda. Wykonaj zadania w ćwiczeniach do ed. Zadanie 3 str 55 Maxi Taxi klasa 6Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych. Przeczytaj dialog ze strony 76. Odpowiedz w zeszycie na pytania dotyczące przeczytanego tekstu.Test 2 klasa III ( rząd 1). Poinformujemy Cię gdy tylko ktoś odpowie na Twoje pytanie. 6 Według polecenia z podręcznika + Napisz odpowiedź na pytanie "Who do you agree with? 7 Czytamy tekst ponownie- na głosSą to streszczenia lekcji przedmiotowych z istniejących e-podręczników przetłumaczone na język angielski i wzbogacone o nagrania lektorskie oraz różnego rodzaju multimedia: filmy, animacje lub grafiki 3D, schematy i symulacje interaktywne, gry edukacyjne, krzyżówki oraz różnego rodzaju aplety.

Porozmawiaj o tym w klasie.Klasa VI 1.Temat: Dlaczego warto uczyć się języków obcych?,,Wielka wyprawa.

Pomogą ci w tym objaśnienia trudnych słów. Wysłuchaj nagrania hymnu, a następnie przeczytaj tekst pieśni. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie z Angielskiego. Przeczytaj pary zdań 1-5. 03 Przeczytaj dialog ponownie. W zależności od wyniku osoby, które maja najwięcej A są GOOD FRIEND, B PARTY ANIMAL, C HOME LOVER. Praca z tekstem. Wykonaj w zeszycie ćwiczenie 2 i 3 ze strony 76. Proszę przeczytać poniżej pytań charakterystykę każdej osobowości i do zeszytu przepisać tą, która wyszła tobie.E. Żyją tam także różne zwierzęta. Zadanie nr. Strona 87 Zadania: 4 Przepisz do zeszytu i przetłumacz na język polski zwroty. 2012-11-26 16. przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania. 🎓 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania. Test 2 klasa III ( rząd 1) Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania. Tryb przypuszczający. Opowiedz jej treść tak, jak ją rozumiesz. Zapytaj. hej to zadanie jest z angielskiego a mianowicie ćw2 str.59 z podręcznika LOOK Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania what does .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania. 3 Ponownie słuchamy nagrania Ex. Zeszyt ćwiczeń str.53-54. Bardzo proszę aby każdy uczeń klasy III przeczytał dowolną książkę, którą posiada w domu.

Las to duży teren, na którym rośnie wiele drzew oraz krzewy i rośliny zielne.

Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania z zadania B/88. Język angielski. Czasy saskie i ustnie odpowiedz na pytania ze s. 187 (Pytania i polecenia). Zeszyt ćwiczeń str.51-52. - Przeczytaj i odpowiedz ustnie na pytania 1-2! Pisemnie odpowiedz na pytanie zawarte w temacie lekcji. Zdjecia w .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania. Poprowadź tygodniowy kalendarz pogody (na ocenę)- wyślij zdjęcie na adres [email protected]ęzyk angielski Chemia Fizyka Historia Biologia Język niemiecki. Język polski 2897. Język hiszpański 4. Uzasadnij swoją wypowiedź kilkoma argumentami.Przeczytaj tekst ponownie i zakreśl właściwe wyrazy. Pytania. Czwartek 19. Język niemiecki 253. polonistycznej na str. 34 i 35. Rekowska. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych. Odpowiedz na pytania pod tekstami. 3 i 4.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst ponownie i dopasuj pytania 1-5 do osób z tekstu Klasa 5 str 36 zadanie 2. angielski ćwiczenia str 22 zad 1 pomocy daje dużo punktów. 5 punktów Przeczytaj tekst ponownie i dopasuj pytania 1-5 do osób z tekstu Klasa 5 str 36 zadanie 2 Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!.

zorganizowane według kolejnych wymagań szczegółowych podstawy programowej z matematyki dla klasy VII i.

"Klasa 6a, język angielski, 12.03.2020 r. Proszę przeczytać ponownie tekst „The sky at night" ze strony 76. podręcznika i przypomnieć sobie znaczenie nowych słówek. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.-J.angielski 5 klasa :) 1.przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania. 2 Według polecenia z podręcznika. Obserwowane Zaloguj .Temat: Niebo nocą. Kliknij i odpowiedz. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji). 5 Ponownie słuchamy nagrania patrząc do książki na tekst, przysłuchujemy się wymowie, zwłaszcza nowym słówkom Ex. Język francuski 6. Ćwiczenie 1 Przeczytaj tekst ,,Ostern in Deutschland" i odpowiedz na pytania:1. Wann feiern wir Ostren?Przeczytaj tekst i uzupełnij.(angielski). Pobierz Brainly na Androida .1 Napisz w zeszycie odpowiedź na pytanie w 2-5 zdaniach. 2 Czytamy pytania w ćwiczeniu 2 str. 70 Ex. Odpowiedz na pytanie w 10 zdaniach. Język Angielski: Zadania i Rozwiązania - Odrabiamy.pl 🎓 Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.Przeczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania Jezyk angielski. Przeczytaj pytania w podanym quizie i odpowiedz na nie w zeszycie a następnie policz ile masz odpowiedzi A, B i C. 18.03.2020 r.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na poniższe pytania. Ćwiczenie 2. 6 Czytamy tekst, tłumaczymy Ex. Przeczytaj tekst i odpowiedz pełnymi zdaniami na zadane pytania. Dodaje załącznik. Przetłumacz niezrozumiałe zdania za pomocą translatora internetowego. + Napisz uzasadnienie w zeszycie. Cześć jak najszybciej potrzebuje rozwiązanie tego zadania jest to ZADANIE 3 STRONA 55 Angielski klasa 5 english class pearson A1+. Bardzo proszę o rozwiązanie tych zadań musze mieć gotowe na jutro będe wdzieczna. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego. Przeczytaj tekst i przydatne słowa z podręcznika str.182-183 Ustnie wykonaj ćw. 4 Odpowiadamy na pytania dotyczące tekstu (ćw.2), ustnie i pisemnie Ex..Komentarze

Brak komentarzy.