Sprawdziany z lektury akademia pana kleksa
Społeczność .. Udostępnij.. Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. LEKTURY Z PODSTAWY PROGRAMOWEJ Jan Brzechwa, Akademia pana Kleksa Opracowanie: Agnieszka Łuczak Scenariusz - plik pdf.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Akademia Pana Kleksa Jana Brzechwy znajdziecie na streszczenia.pl.Sprawdzian dotyczy lektury „Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. Jednym z bohaterów występujących w książce pod tytułem „Akademia pana Kleksa" był szpak Mateusz.. doggyster 2 lata temu.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1..

Sprawdzian w ...Życzymy miłej lektury.

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.. Jego największą pasją i miłością były konie i jazda konna.. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Czy podoba Ci się „Akademia pana Kleksa" ?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Tych słów nie używasz zbyt często, ale dalej powinieneś je znać.. 6 punktów to minimumMyślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.. Szukaj.. Jan Brzechwa, Akademia pana Kleksa Opracowanie: Alicja Salata Scenariusz - plik pdf.. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )?. dodany: 2015-09-30 20:35:54, przez: Kaśkaa.Z czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.. 17 pytań.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Szpak Mateusz - charakterystyka bohatera „Akademii pana Kleksa" J. Brzechwy.. Bardzo polecam!. Clive Staples Lewis, Lew, Czarownica i stara ..

"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.

Przekonaj się sam!. 4.Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2.. Kiedyś był on księciem i ukochanym synem pary królewskiej.. START; Wieści z MEN i KO; Nasza galeria.. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IV1.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Skomentuj.. Serwis zamknięty.. Uzasadnij swoją opinię.Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Lektura ,, Akademia Pana Kleksa" W imieniu Adasia Niezgódki napisz opowiadanie o jego przyjaźni z Reksem, gdy mieszkali z rodzicami chłopca.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ..

Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.

Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Galeria główna szkoły; .. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?Akademia Pana Kleksa streszczenie; Akademia pana Kleksa treść; Bohaterowie Akademia pana Kleksa; Charakterystyka pan Kleks; Jak wyglądał pan Kleks i jakim był profesorem ?. Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Przekonaj się sam!. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa; To ostatnia część przygód Pana Kleksa; Hmmm.. Tyle było tych części, że nie da się ich zliczyć .. jest to moja najlepsza lektura którą dotychczas czytałam xDD 10/10.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Akademia Pana Kleksa .Akademia Pana Kleksa - streszczenie utworu Jana Brzechwy..

Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.Sprawdziany; Scenariusze do lektur; Scenariusze lekcji; Karty pracy Jesteś między .. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Play this game to review Education.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?. Opis Akademii pana Kleksa; Opowiedz o zajęciach w niezwykłej Akademii pana Kleksa.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Dziękuje za taki fajny .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Wymyśl ciekawy przedmiot, który mógłby być wykładany w Akademii.Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt