Test z lektury pinokio z odpowiedziami

test z lektury pinokio z odpowiedziami.pdf

Przyszedł gospodarz i wziął pajaca za szkodnika, który porywa drób z kurnika.. Skąd Dżeppetto miał pieniądze na zakup elementarza?Plik Pinokio test szczegółowy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Pinokio • Data dodania: 24 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pinokio zmusił ją do tego swoim krzykiem i płaczem; Komentarze.. W domu świerszcz chciał przekonać Pinokia, że źle postępuje i nie powinien tak robić.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Pinokio - streszczenie utworu Carlo Collodiego.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna-ok d) z materiału.. do Krainy Leniów.. Pewnego dnia Pinokio uciekł z domu i zwrócił się do policjanta, że jego ojciec go bije i kara.. Którą z pięciu ras dowodziłbyś w bitwie?. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna,Pinokio zgłodniał i aby się posilić, wszedł do winnicy, by zerwać trochę winogron..

w poniedziałek mam test z lektury.

Sprawdza znajomość treści.. Dżepetto trafił do więzienia a Pinokio się z tego bardzo cieszył.. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #ksiazki .. 28 Obserwuj autora Zobacz profil .. czyli test z Angielskiego na pora.. Skipper, Kowalski .Test z lektury „Pinokio" C. Collodiego - klasa IV 1.. Wyślij zgłoszenie.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. Czapeczka była wykonana z ośródki chleba.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Co zrobił Pinokio z elementarzem otrzymanym od Dżeppetta ?. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.Quo vadis - test wiedzy.. do Krainy Szczęśliwości.. .Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Quiz w Poczekalni.. julia742 4 lata temu.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę dzieła, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki utworu oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Quiz w Poczekalni.. spotyka Dżepetta.. W Teatrze Marionetek ODPOWIEDZI 1 a 2 b 3 b 4 a 5 a 6 b 7 a 8 b 9 b 10 b 11 a 12 b 13 b 14 a 15 a 16 b 17 a 18 a 19 b 20 b 21 b 22 a 23 c 24 a 25 Ponumeruj według kolejności przygody Pinokia: 6..

Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.

Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Please try again later.Testy z lektury pinokio dla klasy 4 z odpowiedziam to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. 28 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jaka niespodzianka spotkała Pinokio w raju próżniaków?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Test z lektury Pinokio.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Maksymalnie możesz uzyskać 300pkt.. Może ktoś mnie widział na innym quizach nick to Natalia k. POZDRAWIAM.. A jak ktoś się pyta to ostatnia odpowiedź to te pierwsze.. Kto znalazB kawaBek drewna, który pBakaB i [miaB siˇ jak dziecko?Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. Pinokio został zabrany do chaty i przywiązany przy budzie, aby zamiast psa pilnować obejścia.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Pinokio jednak nie chciał tego .Katarynka - test wiedzy.. Wyślij zgłoszenie.. Ogółem mówiąc wszystkie części ciała były wyrzeźbione z drewna..

2...Pinokio Test ze znajomości lektury "Pinokio".

Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2. zmienia się w osła.. Zawiera zadania otwarte i .Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji.. Amelka 06 maja 2018 W ostatnim powinno być drugie.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger.. Miał pecha i wpadł w pułapkę na kuny.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , bo a) koniuszek jego nosa przypominał wiśnię b) jego ulubionym deserem było ciasto wiśnioweJak dobrze znasz lekturę PINOKIO.. Podaj swoje imię: Pinokio był najpierw: chłopcem; .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Test wiedzy z lektury ,, Pinokio" ..

Dużo błędów ortograficznych.Test z lektury pinokio.

Odpowiedzi matura polski maj 2012 cz.II pisanie własnego tekstu;Test ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Pinokio poszedł z Kotem i Lisem do: a) .. Opowiedz, korzystając z wiadomości o bohaterach książki.. Nocą obudziły go szmery.Dokąd pojechał Pinokio z kolegą Patykiem?. odnajduje elementarz.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Pinokio Carlo Collodiego .Na podstawie lektury „Chłopcy z Placu Broni" napisz czy warto być uczciwym.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Streszczenie lektury „Pinokio" .. Są rzeczy, które też możesz otagować Testy z lektury pinokio dla klasy 4 z odpowiedziam?. Opis Placu Broni - Chłopcu z Placu BroniLektura Pinokio Test z Lektury ,, Pinokio " Carlo Collodi !. ZapraszamySprawdzian po omówieniu lektury Pinokio (z kluczem odpowiedzi) 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Karolina Woźniak Data publikacji 2015-01-12 Średnia ocena 5,00 Pobrań 549.. Złap książkę i wylosuj cytat!. Sprawdzian proponowany po cyklu lekcji omawiających lekturę "Pinokio".. Dodaj nowy komentarz [+] .. Test jest łatwy ale z ostatnim się nie zgadzam.. Załóż własny blog!Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Serwis zamknięty.. bardzo prosze jeżeli ktoś pisał już taki test to prosze o napisanie pytań i najlepiej jeszcze odpowiedzi To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..Komentarze

Brak komentarzy.