Test sprawdzający wiedzę z lektury latarnik

test sprawdzający wiedzę z lektury latarnik.pdf

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.„Latarnik" - Sprawdzian z lektury Iwona Radoń „W kręgu świąt Bożego Narodzenia" test kompetencji - klasa I Katarzyna Kozłowska „Z wizytą u wdowy i jej córek" - test sprawdzający z kształcenia literackiego i językowego dla uczniów klasy IV.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. #zemsta #fredro #komedia #lektury #lekturyszkolne .. Test wiedzy online .Test sprawdzający wiadomości - "Latarnik" Henryka Sienkiewicza.. Z wysokości latarni domki były podobne do gniazd mew, łodzie do żuków, a ludzie poruszali się ak małe punkcikina białym, kamiennymbulwarku.. Wzruszony lekturą „Pana Tadeusza" Skawiński śni o: 0-1 a) swej rodzinnej wsi b) oceanie c) ojcu i matce 2.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. H. Sienkiewicz ,,Latarnik?szlakpiany.. Wiedza o społeczeństwie W centrum uwagi ZP W centrum uwagi ZR Wiedza o społeczeństwie ZP.. Lektura dla gimnazjalistów.. Sprawdź się » latarnik Ekspresowe, mobilizujące sprawdzenie swoich wiadomości z noweli Henryka Sienkiewicza .Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Z góry dziękujemy!Kartkówka - znajomość treści lektury - "LATARNIK" Podgląd załącznika ..

Test sprawdzający czy uważnie przeczytałeś nowelę "Latarnik".

ZAMKNIJ X. Streszczenia.. Nieprzyjemnie robi się testy z błędami, przez to ci, którzy nie znają dobrze książki, mogą popełnić błędy na sprawdzianie.Omówienie lektury z podstawówki Wiedza z wami podstawówka.. Twoja wpłata, nawet niewielka, ma wielką moc, bo daje bibliotece stabilność!. Pytanie 1 /16.. 6.ile razy w tygodniu przybywała łódź z Aspinwall ?. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Opowieść o tułaczce, tęsknocie i poszukiwaniu własnego miejsca ?. NigdyKatarynka - test wiedzy.. FunTest.pl.. 7.co przywozono .Sama pisałam test z "Latarnika" bardzo podobny do tego.. Test Siłaczka - podręcznik Lektury Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Jesteśmy za darmo, bo utrzymujemy się z dobrowolnych darowzin i dotacji.. Została uznana za jedną z najlepszych nowel polskich autorów.Mały książe, test z lektury Test z lektury Mały Książe autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Przerwij test.. w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u wybrzeży Irlandii.. Home / Latarnik / Latarnik test z treści.. Test zawiera 20 pytań.. Wiedza o kulturze Spotkania z kultur .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

Sprawdź swoją wiedzę.Lektury Latarnik / Latarnik.

Wyszukanie nowego latarnika było obowiązkiem konsula Stanów Zjednoczonych rezydującego w Panamie, Izaaka Falconbridge'a.. Serwis zamknięty.. Udostępnij.. Pewnego razu zaginął latarnik z Aspinwall, niedaleko Panamy.. Na stronie używamy cookies.. autor: Caypo popularnosc: 1560 zdawalność: 85.64 % kategoria: Język polski.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Masz lekturę i chcesz się sprawdzić?. (przed Skawińskim ) 2.ile czasu potrzebowano na znalezienie nowego latarnika ?. Wpłać comiesięczną darowiznę.. Odniesienia do tradycji literackiej w powieści .Pytania do lektury : ,, Latarnik '' 1. w jaki sposób zginał latarnik ?. Nauczyciele jednak uważają, że bez tego narzędzia nie da się kontrolować postępów w nauce i motywować do większego wysiłku.Streszczenie szczegółowe 1.. Latarnia w Zatoce Moskitów, pełnej mielizn i gęstych mgieł, stanowiła jedyne wskazanie bezpiecznej drogi dla statków płynących z Nowego Jorku do Panamy oraz dla ruchu .Test Siłaczka, Siłaczka podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Mały Książę oglądał zachód słońca 43 razy, a takiej odpowiedzi nie podano, poza tym miał dwa wulkany czynne i jeden wygasły..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Rozwiąż test!Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Anna ŁukowskaTest jest okej, ale niestety zauważyłam błędy.. Z drugie stronybalkonu widziałSkawiński, akna dłoni, Aspinwalli ego ruchliwyport,awnimlasmasztów,łodzieiłódki;niecozaśdale białedomyiwieżycz-ki miasta.. Dołącz do nas i uwolnij kolejną książkę!. Treść lektury; Test Twojej wiedzy!Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Test sprawdzający wiadomości dla klasy II .. 4. w którym dniu tugodnia latarnik mógł opuszczać latarnię ?. Sama pisałam test z "Latarnika" bardzo podobny do tego.. Test z lektury „Latarnik" Henryka Sienkiewicza.. Latarnik - streszczenie lektury - Duration: 10:40.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Henryk Sienkiewicz, "Latarnik" - test z lektury.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.. Szukaj.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Tytułowy Latarnik posiadał fabrykę cygar - w jakim mieście się ona znajdowała?.

... dosyć łatwy test sprawdzający widomości z przeczytanej lektury.

1.„Latarnik" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -latarnik-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Quo vadis - test wiedzy.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 5.czy wyspa na której przebywał latarnik była piaszczysta ?. Przekonaj się czy jesteś przygotowany do sprawdzianu!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. .. Wiedza z wami podstawówka 13,898 views.Test sprawdzający dla szkół gimnazjalnych z lektury H. Sienkiewicza „Latarnik", dzięki któremu kompleksowo przygotujesz się do sprawdzianu lub ustnej odpowiedzi z języka polskiego.. Na stałe wspiera nas 341 czytelników i czytelniczek.. 3.Jaką funkcje pełniła latarnia ?. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Test z treści wiadomości.. Gdzie toczy się akcja utworu?. kitikitir6 5 miesięcy temu.. Sprawdzian z lektury ,,Latarnik" .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Latarnik test z treści.. Rozwiąż test!Henryk Sienkiewicz "Latarnik".. W swoim wypracowaniu wykorzystaj wnioski z analizy załączonych fragmentów Jądra ciemności Josepha Conrada i wiedzę z lektury utworu.. W cytowanym fragmencie znajduje się jedno zdanie wykrzyknikowe.Z perspektywy ucznia jest to niepotrzebny stres i zawracanie głowy.. Jak dobrze pamiętasz tę historię o samotności i tęsknocie do ojczystego kraju?.Komentarze

Brak komentarzy.