Akademia pana kleksa test z lektury z odpowiedziami
Testy - Lektury z Pomysłem i inne dla klas 4 5 6 oraz dla klas 1 2 .. Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Z Odpowiedziami: pin.. hasło .. Test: Akademia Pana Kleksa .. Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań Akademia Pana Kleksa .TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM I REDAGOWANIA DŁUŻSZYCH WYPOWIEDZI NA PODSTAWIE OMÓWIONEJ LEKTURY „Akademia pana Kleksa" Instrukcja: Przed Tobą test, który w całości związany jest z omówioną na lekcjach lekturą.. Myślę, że to bardzo przydatne co robisz, ponieważ wiele dzieci może czerpać z tego korzyści.- Proszę, tu Akademia pana Kleksa.. - Czekoladowej 6 .Akademia Pana Kleksa-Test.. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona .Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Akademia Pana Kleksa; Akademia Pana Kleksa, test z lektury .. Inne tryby nauki.. Jestem już trochę starsza i Pana Kleksa mam już dawno za sobą.. Opowiedziałem więc wszystko, co się dzieje od chwili naszego przebudzenia aż do południa.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź..

Na jakiej ulicy znajduje się akademia?

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Quiz w Poczekalni.. 2.Dlaczego pan Kleks ukarał Alojzego?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Zawiera nieodpowiednie treści?. - Od pół roku 3.. Oczywiście, że obcy nie mogą go wcale zrozumieć, ale pan Kleks i jego uczniowie porozumiewają się z nim doskonale.. 3.Jak miał na imie ulubiony rumak Mateusza?. Ale z przyjemnością mogę polecić ten blog mojemu kuzynowi, który wybiera się po wakacjach do 4 klasy.. Materiały powiązane z testem: Test: Ania z Zielonego Wzgórza Test: Nad Niemnem Sprawdzian znajomości lektury "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.Test z lektury ,,Akademia Pana Kleksa" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odpowiedzi matura polski maj 2012 cz.II pisanie własnego tekstu; .. Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Powodzenia testomaniak.pl.. 17 pytań.. Serwis zamknięty.. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Życzę powodzenia!. PLIS POMOCY TO WAŻNE MAM Z TEGO TEST!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test z wiedzy o Akademii Pana — FunTest | Testy, quizyOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Od.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Akademia pana Kleksa.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .„AKADEMIA PANA KLEKSA" JANA BRZECHWY PYTANIA ZWIĄZANE Z LEKTURĄ 1.. Test .W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Akademia Pana Kleksa streszczenie; .. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Czego nie znosił Adam?. - Krupniku i marchewki (kulinaria) 4.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdźcie czy uważnie ją przeczytaliście.. 5 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #filmy #inteligencja #ksiazki #magia #przygoda #szkola #zagadki .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. 8 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa..

Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodytest z lektury akademia pana kleksa z odpowiedziami.

Quiz w Poczekalni.. Opisałem lekcję kleksografii, przędzenia liter, odmalowałem kuchnię pana Kleksa, opowiedziałem o poszukiwaniu skarbów i o moich przygodach w psim raju.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nasza klasa: Przepisy pana Kleksa i IVa Nasza klasa: pin.. Materiały powiązane z testem: Test: Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" #akademiapanakleksa #janbrzechwa #brzechwa.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Mateusz odrabia z nami lekcje i często zastępuje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać motyle na drugie śniadanie.Mikołajek Test wiedzy z lektury.. Usunąć ten komentarz?. Poszczególne pytania oparte są o przytoczone poniżej fragmenty książki.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa".. Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksa; To ostatnia część przygód Pana Kleksa; Hmmm.. Tyle było tych części, że nie da się ich zliczyć .. jest to moja najlepsza lektura którą dotychczas czytałam xDD 10/10.. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy..

Pytania na temat lektury ,,Akademia Pana Kleksa" 1.Kim był Alojzy i co robił w akademi?

Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. - Parę spodni, obrus, nowy kostium mamy 5.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Bardzo polecam!. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2.. Zapraszamy7.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając .Hej!. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Wyślij zgłoszenie.. FABRYKA DZIUR I DZIUREK Miałem zamiar opisać dokładnie przebieg jednego dnia w Akademii pana Kleksa.. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Przed Wami test ze znajomości lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Skomentuj.. dodany: 2015-09-30 20:35:54, przez: Kaśkaa.AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.. Od kiedy jest w akademii?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt