Testy z lektury chłopcy z placu broni z odpowiedziami
Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Odp.Janosz Boka lat 14 4.Jak nazywali się Chłopcy z ogrodu botanicznego?. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Wydawałoby się, że to prosty temat, ale łatwo wpadacie w pułapki.. Odp.Gereb 2.Który z Chłopców umarł na końcu książki Odp.Nemeczek 3.Który z głównych bohaterów książki był najstarszy?Wymień Imię,nazwisko,wiek.. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Co było siedzibą grupy ,,Czerwonoskórych", a co ,,Chłopców z Placu Broni"?Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) ruinach zamku b) oranżerii c) łodzi d) stróżówce RozwiązaniePlik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Witaj na stronie Quizz.pl.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Gatunek.Chłopcy z placu broni - test .

Sprawdź się!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Fałsz b) Prawda 2.. Tych słów nie używasz zbyt często, ale dalej powinieneś je znać.. d) Niesprawiedliwość 14.. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) Gereb12.Gdzie rozgrywają się wydarzenia lektury?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. 6 punktów to minimum; Co wiesz o piwie?. Quiz w Poczekalni.. A - Porucznika177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Odp.Czerwone Koszule 5.Kto był szefem Czerwonych Koszul?1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 14 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Kogo chłopcy z Placu Broni nazywali żartobliwie ,,staruszkiem ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Chłopcy z Placu Broni mieli swój własny regulamin, hasło, chorągiew oraz barwy (czerwono-zielone).. Kim był Nemeczek na Placu Broni?. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Witaj na stronie Quizz.pl.. Nika46427288 07 maja 2019 .. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Skipper, Kowalski, Szeregowy, Rico .Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Chłopcy z Placu Broni • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docTest dotyczący znajomości lektury Ferenca Molnara "Chłopcy z Placu Broni" wraz z kartą odpowiedzi..

#molnar #lektury #chlobcyzplacubroni #lekturyszkolne.

Średnia 5/10Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Hobbit, czyli tam i z powrotem .Na podstawie lektury "Chłopcy z Placu Broni" napisz czy warto być uczciwym.. a) Warszawie b) Budapeszcie c) Paryżu 13.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. c) Czele.. Opowiedz, korzystając z wiadomości o bohaterach książki.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.1.Jak miał na imię chłopiec,który zdradził Chłopców z Placu Broni?.

Są rzeczy, które też możesz otagować Test chlopcy z placu broni z odpowiedziami?

Zdrajcą został Gereb.. Myślę, że warto być uczciwym, ponieważ taka cecha wyróżnia osoby szlachetne oraz honorowe.. Quiz w Poczekalni.. Zablokuj Zgłoś .21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?. Rozwiąż test.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.. Wylosuj powieść Stephena Kinga!. Serwis zamknięty.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Wyślij zgłoszenie GerebCzele.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. Był on najmłodszy z grupy, miał 11 lat.. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Załóż własny blog!Do ekipy z Placu Broni należeli m.in. Janosz Boka, Deżo Gereb, Czele, Czonakosz, Weiss, Konlay, Barabasz i Ernest Nemeczek (po węgiersku Erno Nemeczek).. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. d) Nemeczek.Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury .. Test: Jedna z form broni podczas bitwy o Plac Broni były: a) pojemniki z wodą .. Anatol Stern, „O tym, co jest najpiękniejsze na świecie"Test chlopcy z placu broni z odpowiedziami to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1. a) samowola b) posłuszeństwo c) honor i sprawiedliwość.. Wynik: 19/20.. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Główny bohater powieści ,, Chłopcy z Placu Broni ''.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt