Sprawdzian w pustyni i w puszczy klasa 5
RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Zdrap zdrapkę i zagraj w kamień, papier, nożyce.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Udostępnij.. Życzę miłego rozwiązywania.. jacy byli główni bohaterowie?. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. W którym miejscu nie byli Staś i Nel ?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Czytała to w 4 klasie teraz jestem w liceum a mam 14/20.W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. rozmowa z Mahdim, nieprzyjęcie wiary Mahdiego .W pustyni i w puszczy; Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy"Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

5.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jakie nazwisko miała Nel?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też.pu.i.wp.pl.. LiteraturaPlik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Jaką broń .W pustyni i w puszczy; W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" 14 pyta .. merken in "Meine Apps"Test dla czytelnika lektury W pustyni i w puszczy.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d).W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego .Test w pustyni i w puszczy klasa 5 to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. W Republice Południowej Afryki.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę..

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).

Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. ZAMKNIJ X. Streszczenia.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy".. zobacz szczegóły Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury: „W pustyni i w puszczy".. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Ogólna wiedza literacka.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3. praca, nauka, rozrywka..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test w pustyni i w puszczy klasa 5?

w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. nie nazywał Jej.. Mirusinda 3 lata temu.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Lektury do klasy 5 szkoły podstawowej Książki - do kl. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Jaką klasę sługi dostaniesz podczas wojny o Świętego Graala.. Rozwiąż test!. 43 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .„W pustyni i w puszczy" jest powieścią przygodową dla młodzieży, napisaną przez Henryka Sienkiewicza na kilka lat przed śmiercią.Jest to utwór, który ukazując niezwykłe przygody dwojga młodych ludzi, mówi o przyjaźni, odwadze i niezłomności.Właściwa akcja książki dzieje .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Lektury szkolne.. Faszodzie.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?.

8Zgłoś błądTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Sprawdź, ile pamiętasz.. W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Nie było głównych bohaterów.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i.Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści.. to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.. Znasz te książkę jak własną kieszeń.. W pustyni i w puszczy Sienkiewicz Henryk, 2009, Skrzat Temperatury sięgające 70°, brak wody, palące promienie słońca na pustyni; dzikie zwierzęta .Sprawdzian wiadomości z treści lektury "W pustyni i w puszczy" "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt