Test z odpowiedziami oto jest kasia
Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Alicja po drugiej stronie lustra.Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Prosiła go by się z nią pobawił i wyjrzał przez okno, ale on był zajęty lekturą.Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaOto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Sprawdź się!. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. Załóż własny blog!Egzemplarze lektury pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej, karty pracy z zadaniami, rozsypanka zdaniowa w II poziomach, krzyżówki z hasłem, bloki rysunkowe, węgiel rysunkowy, żetony.. Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. Rozwiąż test!Z ŻYCIA MAŁYCH DZIECI cała bajka - Bajkowisko.pl - słuchowisko dla dzieci (audiobook) - Duration: 1:32:02.. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Imię nowo przybyłej do klasy dziewczynki: a) Wisia b) Magdzia c) Antolka 2.Plik Oto jest Kasia Test z lektury kl. III.doc na koncie użytkownika ziutka999 • folder do sprawdzenia i przeglądu - dla dzieci • Data dodania: 13 lip 2012..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury oto jest kasia?

a) miś b) rowerZ książki Oto Jest Kasia .. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie Kasi.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Quiz w Poczekalni.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Ania z Zielonego Wzgórza; wszystkie jego TESTy » .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Quiz Oto jest Kasia "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"oto jest kasia" .. Aby uzyskać wynik należy wybrać odpowiedź na każde z pytań.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. Na każde pytanie można wybrać jedną odpowiedź.. Opowiadania autora Wielkiego Gatsby'ego z angielskim [PDF]Test wiedzy na temat lektury "Oto jest Kasia" „Oto jest Kasia" - test wiedzy po zapoznaniu się z lekturą.. Coraz częściej zaczęły pojawiać się w niej wybuchy zazdrości.. Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?. Martynka, Weronika, Ania.. Ponieważ to bardzo zmobilizowało dzieci do pracy umysłowej, kolejne zadanie też było na ocenę dla najszybszych i rzetelnych (odpowiedzi musiały być poprawne).Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń ..

Quizy na temat oto-jest-kasia znajdują się powyżej na liście.

Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Kasia chodzi do drugiej klasy, jest dziewczynką która często się dąsa i złości na innych.. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. Autorem książki jest Mira Jaworczakowa.. Po wybraniu odpowiedzi możesz ją nadal zmienić.Oto jest Kasia.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Wyślij zgłoszenie.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. a. Jurek b .Streszczenie „Oto jest Kasia" 1.. MrsSarach 4 lata temu.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. który to był rozdział i jak się nazywał gdy Kasia chciała iść do kina na bajkę o kaczce?. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Posted in Dla dzieci, Książki, Literatura, Strona główna, Wiek 6-12 Tagged Oto jest Kasia do pobrania, Oto jest Kasia download, Oto jest Kasia ebook, Oto jest Kasia mobi, Oto jest Kasia online, Oto jest Kasia pobierz, Oto jest Kasia w pdf, Oto jest Kasia za darmo Najnowsze wpisy..

Chcąc zwrócić na siebie uwagę rodziców ...Quizy na temat oto-jest-kasia.

Czas trwania: 15 minut Zaznacz x właściwą odpowiedź.. Maksymalna liczba punktów do zdobycia:45 pkt Wszystkie odpowiedzi (500 najlepszych) 1.7) Antolka, która pojawia się pewnego dnia w klasie Kasi, jest: a. uczennicą, która wróciła do klasy po długiej chorobie b. nową uczennicą c. najlepszą koleżanką Kasi z podwórka 8) W co bawiły się dziewczynki podczas wizyty u Kasi?. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. 63 Obserwuj autora Zobacz profil .. Który bohater "Domu z papieru" jest Twoją bratnPytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Test z Oto jest Kasia .. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.sprawdź jak dobrze znasz książkę ,, oto jest Kasia''!Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. pytanie 1 z 15.. Trzy imioa koleżanek Kasi?. dam na*Oto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. Gdzie pracował tata Kasi?. a. w chowanego b. w klasy c. w statek 9) Kto zdecydował się pomagać Kasi w lekcjach?. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika..

a) miś b) rowerTest z lektury oto jest kasia to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.

63 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Krótki rachunek pamięciowy jako wprowadzenie do pracy z kartą (tabliczka mnożenia, dzielenie).. Kiedy ona i Jurek byli sami w domu, brat czytał książkę o lotniku a dziewczynka się nudziła.. Proszę o szybkie odpowiedzi"Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. // odp; Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa.. Z chwilą pojawienia się Agnieszki dotychczasowe życie Kasi legło w gruzach.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt