Testy szatan z siódmej klasy z odpowiedziami
by franciszka.. GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?". #lektury .Państwo Cisowscy postanawiają także młodsze dzieci z opiekunkami wysłać na wakacje w pobliże majątku, do którego zaproszony został Adaś.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: Mariankrótki test z lektury "szatan z siódmej klasy" pomożecie?. FunTest.pl.. fałszywego malarza.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Witaj na stronie Quizz.pl.. K-popowy Tinder!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Podzielił się tą informacją z resztą klasy przez co każdy wiedział kiedy będzie pytany.. Zabawne Jaką .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!.

Szatan z siódmej klasy - Test .

"Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Pytania i odpowiedzi Śledź Storytel Blog Storytel na Facebooku .Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki z lektury Dżuma.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Niezwykle inteligentny i szlachetny siedemnastoletni Adam Cisowski pokazuje, że .. Quiz w Poczekalni.. Tylko pytanie takie na logikę.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. reklama.. 4.07 1138 5 Autor: Kornel Makuszyński Czyta: .. Chłopiec poznaje rodzinę profesora w Bejgołach i historię tajemniczych najść na stary dom, w którym szczególnym zainteresowaniem pewnego Francuza cieszyły się drzwi..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Inne tryby nauki.. Ile lat miał Adaś Cisowski: dwanaście, piętnaście, siedemnaście, osiemnaście.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY .. Rozwiąż test.. Szatan z 7 klasy.. To zależy też od testu.. 1 i odp itp. !. Lektury szkolne.. Dzięki temu klasa siódma miała bardzo dobre oceny z historii.Który z chłopców nie pragnął poczuć się przez moment Sherlockiem Holmesem?. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Szatan z siódmej klasy.. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiem młodzie ńczy miły pysk, wierni towarzysze taki długo zamawiali t ę nagł ą i nieprzyjemn ą chorob ę i tak długo pocieszali zasmucone kole Ŝeńskie osierdzie, Ŝe smutek odlatywał z wrzaskliwym krakaniem wrony.. Kornelia Makuszyńska.. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy"..

Szatan z siódmej klasy.

czyli test z Angielskiego na pora .Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. franciszka.. Odpowiedz na pytania.. Szatan z siódmej .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy.. Peliji 4 lata temu.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: "Przygody Tomka Sawyera"„Szatan z siódmej klasy" .. Ogólna wiedza literacka .. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Wyślij zgłoszenie.. Z boskiej komedii Dantego 2.. 45 Obserwuj autora .. Test wiedzy z zaklęć!. profesora Gąsowskiego.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.. Podobne działy.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Załóż konto Szatan z siódmej klasy.

"Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.Adam Cisowski o pseudonimie "Szatan" był na tyle bystrym chłopcem, że rozgryzł sposób wywoływania do odpowiedzi.. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Szatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą.. pytanie 1 z 15.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. podajcie w odp .. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. 45 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Materiały powiązane z testem: Test: Szatan z siódmej klasy Test: Lektury w gimnazjum Zestawienie lektur w gimnazjum.. Kornel Makuszyński.. Szatan z siódmej klasy.. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku.. Rozpocznij quiz.. Koszyczka c.drzwi z pokoju pana Iwo 11.Stary francuski list Adaś: a.znalazł przypadkiem na drodze b.ukradł opryszkom (malarz, chudzielec, .Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy.. 2.Odpowiedzi: 1.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. proszę o odpowiedzi W którym roku rozgrywa się akcja powieści ?. Adaś odkrywa kryjówkę jakiegoś intruza i zostaje brutalnie napadnięty.Szatan z siódmej klasy .. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. Juliusz Słowacki.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Szukaj.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. Nikt nic nie ukradł.. Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt