Test sprawdzający wiadomości z lektury tajemniczy ogród
Spodobała mi się bardzo.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Opis Placu Broni - Chłopcu z Placu Broni .. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Tajemniczy ogród - test.. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Literatura Jakiej pracy ze świata "Zwiadowców" powinieneś się podjąć?. Zawiera 16 pytań.. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .to może ich poszukaj!. Chodzi mi jakie rozdziały przeczytałam do 12 a dalej juz niezdąże a na jutro to mam które rozdzaiły żebym moge to szybko przeczytać ?. Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn. w języku angielskim?.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. ZapraszamyTest ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród .. Test: Tajemniczy ogródTajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. opisz najciekawszą przygodę z lektury ,,Tajemniczy Ogród" jutro mam procę klasową z tej lektury i nie wiem jaką przygodę opisać a zależy mi na jak najlepszej ocenie bo już koniec roku się zbliża.1.Uczniowie na tablicy zapisują problemy, które kojarzą im się z lekturą 2.Nauczyciel z uczniami dyskutuje na temat propozycji umieszczonych na tablicy.. werindaxd 4 lata temu.. Jak nazywał się gawron Dicka?Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Jadwiga Włodarkiewiczowa Rozdział I.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdź się!. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Z kartkówki z tej lektury dostałam 4. .. Quiz wiedzy z lektury "Zaczarowana zagroda".. Nikt się nie ostał 1.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. FunTest.pl.. Widget .. Test z lektury "Tajemniczy ogród" - poziom trudny..

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Kto towarzyszył Mary i Dickowi podczas pracy w ogrodzie?. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. pytanie 1 z 10.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneMartha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego list.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. W chwili gdy Mary Lennox została wysłana do Misselthwaite Manor dla zamieszkania tam przy wuju, twierdzono ogólnie, że było to najniesympatyczniejsze dziecko, jakie kiedykolwiek widziano.Tajemniczy ogród - opracowanie, w którym znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówione wybrane motywy w powieści.. Szukaj.. Wiedza ogólna Quiz wiedzy ogólnej z motywem ogrodu - jak sobie poradzisz?. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super.Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. 4.Nauczyciel po dyskusji pozostawia na tablicy tylko najtrafniejsze spostrzeżenia.Na podstawie lektury „Chłopcy z Placu Broni" napisz czy warto być uczciwym..

Test wiedzy online z lektury szkolnej.

Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Bardzo ładna lektura.. - dlanauczyciela.plOgłoszenia o tematyce: test z lektury tajemniczy ogród na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. tajemniczy ogród.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Opowiedz, korzystając z wiadomości o bohaterach książki.. Rozwiąż test!test z lektury.. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród .Jakie są najważniejsze wydarzenia z Tajemniczego Ogrodu ?. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Szósta klepka test z treści; Tajemniczy ogród.

8/10 punktów.. Rozdział 10.. „Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury - NOWE Słowa na start!. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Witaj na stronie Quizz.pl.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Muzyka: Vindsvept - Nati 18 lutego 2017 Znalazłam błąd Mary na początku miała lat 9 potem .. tajemniczy ogród; wszystkie jego TESTy » .Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?. n*j dam.Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?. 3.Każdy uczeń broni swojego stanowiska, chce, aby jego propozycja pozostała na tablicy.. Charakterystyka Dick Sowerby; Plan wydarzeń Tajemniczy ogród; .. Test z lektury Władca Lewawu .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Co robili Mary i Colin gdy padał deszcz i nie mogli przebywać w ogrodzie?. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOgłoszenia o tematyce: tajemniczy ogród test na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Mary nazwała swój ogród tajemniczym.Frances Hodgson Burnett Tajemniczy ogród Powieść dla młodzieży tłum.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Sprawdź się!. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Udostępnij..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt