Kartkówka ze znajomości lektury latarnik
b) sprawiedliwości.. Czy rozpoznasz państwa Europy z lotu ptaka w 5 .Quo vadis - test wiedzy.. Załóż konto Zaloguj się.. Podobne działy.. Przerwij test.. Poprzedni latarnik zostawił dużo książek.. Załóż konto Zaloguj się.. HENRYK SIENKIEWICZ „LATARNIK" Gr.. Szukaj.. Wychowanie przedszkolne .. Spotkania ze sztuką ZP.Test Kamizelka, Kamizelka podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. Załóż konto.. Moje rozważania na temat przyjaźni i miłości po lekturze „Małego Księcia" A. de Saint-Exupery'ego;Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis.. Wychowanie przedszkolne .. Plastyka Spotkania ze sztuką ZP.Masz lekturę i chcesz się sprawdzić?. W ciągu 14 godzin nowy latarnik objął posadę.. Klasa 7 .Kartkówka - znajomość treści lektury - "LATARNIK" Podgląd załącznika .. Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_LATARNIK.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga Newsletter.. w Aspinwall, niedaleko Panamy na północnym cyplu King Island niedaleko Tasmanii w Porto Antico w Genui u wybrzeży Irlandii.. Co wiesz o losach latarnika Skawińskiego?. c) rolnictwa.. "Zbrodnia i kara" Fiodora Dostojewskiego - test ze znajomości tekstu Monika Czerniawska "Zgaduj - zgadula" ze znajomości lektury M. Konopnickiej "O krasnoludkach i sierotce Marysi" Grażyna Szynaka „Latarnik" - Sprawdzian z lektury Iwona Radoń „W kręgu świąt Bożego Narodzenia" test kompetencji - klasa I Katarzyna KozłowskaPod wpływem lektury bohater oczami wyobraźni zobaczył rodzinną wieś..

"Latarnik" - test znajomości lektury.

Rozpocznij test.. Nagle z sennego majaku wyrwał go głos strażnika.. Tułał się po świecie około czterdziestu lat.. Przekonaj się czy jesteś przygotowany do sprawdzianu!. Przedstaw przemianę wewnętrzną, jaka dokonała się w Raskolnikowie.Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Szkoła podstawowa.. Sprawdź swoją wiedzę.1.. Lektury szkolne.. Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Latarnik.. Potem ednak widocznie zdziczał.. miał ktoś może już coś takiego?. Gdzie toczy się akcja utworu?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .„Latarnik" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -latarnik-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. IIPlik Latarnik test treści.doc na koncie użytkownika Domcia53 • folder Ściągi • Data dodania: 17 mar 2011.. Skawiński był samochwałą.. latarnik zginął bez wieści, ale przypuszczano, że podczas burzy został spłukany przez bałwan..

Sprawdzian z lektury ,,Latarnik" ...2.

Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać"Quo vadis" - test znajomości lektury.. Zaloguj się.. Jest utworem prozatorskim - w tej epoce dominuje proza.Sprawdź znajomość lektury „Król Maciuś Pierwszy" Pytanie 1 Jaką decyzję podjęli ministrowie, gdy odkryli zniknięcie króla Maciusia?. Zaloguj się.. W utworze kluczową rolę odgrywa Pan Tadeusz - wielka romantyczna lektura.. Nauka zdalna 2020.. Król mianował Małego Księcia ministrem: a) skarbu.. Przekonaj się czy jesteś przygotowany do sprawdzianu!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Nauka zdalna 2020.. PRAWDA FAŁSZOpuszczał ją też tylko czasami w niedzielę z rana.. W rodzinnym kraju zostawił żonę i syna.. Przetestuj swoją wiedzę.. Ale to koniec służby latarnika.Test ze znajomości „Małego Księcia" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Latarnik do nich należy.. Upływały całe tygodnie w ten sposób, że nikt ego nie widział ani on nikogo.„Latarnik" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -latarnik-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!.

Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.

Do Skawińskiego dopiero po chwili dotarło, co ten do niego mówi: w nocy rozbiła się na mieliźnie łódź, bo latarnia się nie świeciła.. Przestał bywać w mieście, czytywać gazety i schodzić na polityczne rozprawy Johnsa.. Także temat jest rodem z romantyzmu - tęsknota za ojczyzną, los emigranta.. Główny bohater był emigrantem politycznym.. Załóż konto.. Jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Wybierz jedną: postanowili wydać oświadczenie, że król wyjechał na front i nie ma go w stolicy publicznie zamówili lalkę wyglądającą, jak żywy Maciuś postanowili znaleźć sobowtóra MaciusiaTest ze znajomości noweli.. 2. trzeba było go znaleźć w ciągu 12 godzin 3. oświetla statkom drogę (chyba) 4.niedziela 5.nie, skalista 6.chyba siedem (ponieważ pisano w książce, że raz dziennie przywoziła łódź żywność i wodę) 7. świeżą żywność i wodę do picia 8. zajmowała jeden mórg powierzchni 9.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary, popełniając zbrodnię.. Przywdziewał wtedy granatową kapotę strażniczą ze srebrnymi guzami, na piersiach zawieszał swoje krzyże i jego mleczna głowa podnosiła się z pewną dumą, gdy słyszał przy wyjściu z kościoła, jak Kreole mówili między sobą: „Porządnego mamy latarnika"..

Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.

Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny Literatura "W pustyni .wysepki, schodził z wieży na gawędę ze strażnikiem Johnsem.. Test znajomości lektury „Latarnik" .. Jaki grzech główny utożsamia ta postać ze "Spon.. 4 sezon Domu z Papieru - Prawda czy fałsz?. Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Jeżeli chcesz otrzymać bezpłatnego e-book'a - "Techniki skutecznego uczenia się", zapisz się na newsletter .Serwis zamknięty.. PRAWDA FAŁSZ 5.. Niemniej utwór powstał już w epoce następnej.. Latarnik a pozytywizm.. #henryksienkiewicz #quovadis #lekturaszkolna #gimnazjum.. PRAWDA FAŁSZ 6.. Henryk Sienkiewicz.. Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.. Test: Potop - Henryk Sienkiewicz Test ze znajomości Potopu Henryka Sienkiewicza.. Test Kamizelka - podręcznik Lektury Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. #potop #henryksienkiewicz #lektury #lekturyszkolne #maturazpolskiego.Sprawdź czy z uwagą przeczytałeś lekturę "Latarnik" Henryka Sienkiewicza!. jakie mogą być pytania ?. Pytanie 1 /16.. Mają za zadanie sprawdzić znajomość lektury.. Henryk Sienkiewicz, "Latarnik" - test z lektury.. Grupa A .. Łódź raz na dzień przywozi latarnikowi zapasy żywności.. Widget .. "Latarnik" - test znajomości lektury.. Masz lekturę i chcesz się sprawdzić?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Po stracie posady latarnika udał się do Paryża..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt