Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród profesor
Dodawaj wpisy.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Jadwiga Włodarkiewiczowa Rozdział I.. Jak nazywał się gawron Dicka?Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Test: Tajemniczy ogród*** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. Tajemniczy dom i ogródSprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Zapisuj ulubione.Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Ma formę pytań otwartych.Frances Hodgson Burnett Tajemniczy ogród Powieść dla młodzieży tłum.. jej rodzice zginęli w pożarze.. Wspólne z Dickiem spacery, a potem i praca w ogrodzie pozwoliły, by Colin zaczął chodzić.. FunTest.pl.. Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaJak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Szukaj.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości treści lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Witaj na stronie Quizz.pl.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje?. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Mary zdołała przekonać Colina, że nie jest chory.. "Tajemniczy ogród" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Autorką książki jest Frances Hodgson Burnett.. powodzenia !. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY PT. "TAJEMNICZY OGRÓD" .. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Tajemniczy ogród - test ze znajomości lektury.. ZAPRASZAM !. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Czy możesz powiedzieć, że jesteś EKO?Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Serwis zamknięty.. Czy Profesor przyjąłby Cię do swojego gangu?. Nikt się nie ostał 1. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.Tajemniczy ogród bez tajemnic.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Zawiera 16 pytań.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 60521 razy.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.to może ich poszukaj!. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.. Strona główna .. - bohater powieści pt. "Tajemniczy ogród", - 12 lat,Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. - dlanauczyciela.plOferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce ..

Rozwiąż test!Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który bohater "Domu z papieru" jest Twoją bratn.. Jaki smak odzwierciedla Twój charakter: jesteś .. Obserwuj autorów.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. „Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury - NOWE Słowa na start!. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Tajemniczy ogród - test .Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Rozwiąż quiz!Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp; Rozpoznajemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp; Szeregujemy wydarzenia chronologicznie - Łamigłówka z hasłem // odpona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?.Komentarze

Brak komentarzy.